Malowanie i zdobienie paznokci już jakiś czas temu osiągnęło rangę sztuki. Aktualnym hitem, który podbija Instagram i inne portale społecznościowe, jest trend na logo manicure. Na wielu profilach widzimy paznokcie ozdobione nazwami największych domów mody.

instagram.com/petracollins/
1 / 11

Wszystko zaczęło się od pokazu marki Balenciaga z roku 2017, podczas którego modelki miały namalowane litery „B” na swoich paznokciach. Trend ten szybko podłapały trendsterki i środowiska beauty. W mediach społecznościowych z każdym dniem pojawia się coraz więcej postów z niezwykłymi manicurami. Współodpowiedzialna za ten trend jest Mei Kawajiri, która na swoim instagramowym profilu zamieszcza paznokcie zdobione nazwami takich marek jak Versace, Hermes czy Louis Vuitton. Choć nie brakuję też polskich akcentów w postaci Naild It Warsaw, dziewczyny z salonu potrafią zdziałać z paznokciami prawdziwe cuda!

Taki manicure to świetne urozmaicenie każdej stylizacji. Tym spokojnym i łagodnym dodadzą ciekawego sznytu i z pewnością je rozweselą, natomiast te kolorowe zyskają dodatkowego szaleństwa, które z pewnością wyjdzie im tylko na dobre.

źródło: instagram.com / pinterest.com