SALON WISŁA :: nowe spojrzenie na mani i pedi

Salon Wisła to miejsce w samym centrum Warszawy, w którym w swobodnej i przytulanej atmosferze możecie wykonać #mani i #pedi. Mani klasyk? Zdobienia – kropki, kreski, wzorki? A może hybryda? Odnajdzie się tutaj tradycjonalistka jak i fashionistka podążająca za trendami.

Salon Wisła
1 / 3

Jesteśmy przekonani, że to miejsce, o którym marzyłyście, totalnie się w nim zauroczycie i… będziecie do niego wracać! Możecie tutaj poplotkować, spędzić czas z przyjaciółką, poczytać dobrą prasę i obejrzeć najnowszy film. Każda z Was poczuje się tutaj swobodnie a przy tym otrzymacie usługi o najwyższej jakości. Na stronie nailbaru możecie zapoznać się z cennikiem usług.

Zróbcie coś dla siebie i koniecznie sprawdźcie to miejsce, które zostało stworzone by każdy czuł się w nim komfortowo! Dłonie i ręce to wizytówka każdej z nas, dlatego warto o nie zadbać i oddać się w ręce profesjonalistów. Od samego wejścia poczujesz się fantastycznie w tym pięknym a zarazem instagramowym wnętrzu. Kompetentna obsługa salonu Wisła poza profesjonalnym i dokładnym realizowaniem usług, chętnie pomoże w doborze koloru lakieru, ksztaltu paznokci, odpowiedniej pielęgnacji oraz poleci najnowsze trendy. Na paznokciach zostanie namalowane wszystko co zechcesz od typowych azteckich wzorków, przez postaci z kreskówek, pop arty po elegancki klasyczny french – to tylko niektóre z propozycji. Salon realizuje wszystkie pomysły, nawet te najbardziej zwariowane.

Jako świetne rozpoczęcie weekendu proponujemy Wam umówienie wizyty np. na piątkowe popołudnie!