Świąteczna gorączka oficjalnie rozpoczęta! W sklepach i na ulicach widać bożonarodzeniowe dekoracje, a w głowach snujemy już prezentowe pomysły. Jako, że moda to jeden z naszych koników, przygotowaliśmy mały poradnik co można kupić dla fashionistki!

Fashionistka to wymagająca osoba, wie co w trawie piszczy i prezent w postaci zeszłosezonowego hitu jej z pewnością nie zadowoli. Warto więc przed zakupem prześledzić trendy i dowiedzieć się co jest totalnym must havem sezonu. Z pewnością fashionistka ucieszy się z rzeczy o metalicznym blasku – różowy błyszczący belt-bag to zdecydowany hit! Ktoś kto śledzi trendy i lubi być „in” z pewnością będzie również zachwycony z ciepłego okrycia wierzchniego, sztruksowa kurtka, której fanka jest sama Maffashion będzie strzałem w dziesiątkę.

Nie zapominaj również o akcesoriach. Takie drobne, acz bardzo stylowe przedmioty ucieszą każde oko – torebki, czapki, kapelusze czy berety (totalny must have tej zimy) są obowiązkowym elementem każdej fashionistki, więc im ich więcej tym lepiej. Oczywiście nie zapominajmy również o biżuterii. W tym sezonie warto zainwestować w różowe złoto o ciekawych kształtach i tradycyjne złoto, ale wykończone ciekawymi kamieniami. Również ciągle w trendach pozostają chokery, które ścigają się z apaszkami, które wróciły do łask by zdobić szyje.

Jak wiadomo nie od dziś, fashionistki to również osoby, które nie interesuję tylko ich dobry wygląd. Dbają one również o przestrzeń dookoła siebie. Dlatego świetnym pomysłem jest plakat w pięknej ramce, który będzie długo cieszyć oko, gdyż tu na szczęście moda nie przemija tak szybko.

Wszystkie produkty prezentowane w galerii powyżej, odnajdziesz w specjalnym prezentowniku przygotowanym przez zespół Pakamera.pl, wystarczy kliknąć tutaj.

źródło: Pakamera.pl