IBD – profesjonalne żele do stylizacji paznokci i nie tylko!

Manicure żelowy, choć ustąpił nieco miejsca hybrydom, wciąż jest bardzo popularny wśród wielu kobiet marzących o długich i silnych paznokciach. Za jego wygląd oraz trwałość odpowiadają przede wszystkim umiejętności stylistki, ale również jakość użytych preparatów. Żele IBD to jedne z najlepszych tego typu produktów na rynku. Dowiedz się więcej o ofercie producenta i tym, co go wyróżnia!

IBD – co warto wiedzieć o marce?

IBD to jeden ze światowych liderów w zakresie produkcji wyrobów służących do pielęgnacji oraz stylizacji paznokci. Ta amerykańska marka, znana również pod pełną nazwą International Beauty Design, funkcjonuje na rynku od prawie pół wieku. Jej działalność opiera się na innowacjach – wiele z opracowanych przez IBD formuł zdobyło status kultowych i do dziś stanowi złoty standard dla profesjonalistów. To właśnie tej firmie zawdzięczamy m.in. produkt nazywany żelem budującym. Przez lata marka nie tylko dopracowywała swoje wyroby, ale i rozbudowywała portfolio o kolejne nowości wyznaczające trendy w branży. Obecnie jej oferta jest bardzo szeroka i obejmuje doskonałej jakości produkty do wykonywania manicure oraz pedicure żelowego, akrylowego i hybrydowego, a także akrylożelowego i tytanowego.

Żele IBD – złoty standard branży

Firma IBD jest jednym z prekursorów w dziedzinie manicure żelowego. To właśnie jej inżynierowie jako pierwsi opracowali formułę żelu budującego, dostępnego w ofercie marki pod nazwą Hard Gel. To innowacyjny produkt o wysokiej przyczepności i efektownym połysku, łagodny dla paznokci i skóry. Ten i inne preparaty do manicure żelowego wyróżniają się przede wszystkim doskonałą trwałością, szybkim wysychaniem i łatwością użycia. To właśnie dlatego tak wielu profesjonalistów nie wyobraża sobie bez nich pracy. Co ważne, do produkcji żeli IBD nie używa się kwasów, przez co są znacznie bezpieczniejsze w stosowaniu od innych podobnych produktów. Praca z nimi jest ponadto wygodniejsza ze względu na brak zapachu.

Wśród produktów do manicure żelowego w ofercie IBD znajdziemy:

  • różne wersje IBD Hard Gel dostępne w naturalnych kolorach pink i blush oraz z wersji białej i przezroczystej – odpowiednie do utrwalania światłem UV lub LED/UV,
  • tradycyjny żel IBD przeznaczony do pracy z naturalną płytką,
  • żele typu soak off – możliwe do usunięcia za pomocą acetonu,
  • removery i akcesoria.

Szeroki wybór produktów o różnych właściwościach umożliwia stworzenie idealnego manicure lub pedicure dla każdej klientki i realizację nawet najśmielszych kreatywnych wizji. Nie brakuje wśród nich jednak również formuł odpowiednich do amatorskiego zastosowania.

IBD – nie tylko manicure żelowy

Mimo iż marka IBD zbudowała swoją renomę na produktach do stylizacji żelowych paznokci, jej oferta jest znacznie szersza. Obejmuje ona preparaty do stworzenia perfekcyjnego manicure lub pedicure w dowolnym stylu. To m.in.:

  • pudry i liquidy do metody akrylowej,
  • lakiery hybrydowe w szerokiej gamie barw, a także bazy, topy i akcesoria,
  • produkty do manicure tytanowego – DIP System,
  • produkty do systemu akrylożelowego – Control Gel,
  • lakiery tradycyjne do użycia bez lampy – Advanced Wear,
  • preparaty pomocnicze, w tym cleanery, odtłuszczacze, kleje czy też odżywki do paznokci.

Wiele z tych produktów nadaje się również do amatorskiego użytku, dzięki czemu wyjątkowa jakość IBD dostępna jest w zasadzie dla każdego. Niezależnie od tego, czy preferujesz tradycyjne rozwiązania, czy też szukasz nowości, ta marka zapewni Ci odpowiednie narzędzia.