Instagram to źródło, które nigdy nas nie zawodzi. Pełne przepięknych zdjęć oraz ciekawych pomysłów. Tym razem wyruszamy w poszukiwania kolorowy manicure ukrytych pod tagiem #springnails. Jaki jest Wasz pomysł na wiosenne paznokcie?

Inspiracje na wiosenne paznokcie zebrane! Są kwiaty, roślinność oraz klasyczny kolor beżów i czerwieni, który wpisuje się w stylizacje bez względu na porę roku lub pogodę za oknem. Na instagramie można odnaleźć wiele dziewczyn, które dostarczają cudownych inspiracji nie tylko na kolorach i wzorach na paznokciach. Znacie profil @instantbebeauty prowadzony przez Sabinę? Znajdziecie tam wiele kosmetycznych nowości oraz inspiracji na kolorowe paznokcie. Kolejnym profilem, który nas oczarował jest @ny_nail tu są same stylizacje z udziałem kolorowych paznokci, jednak często zmienia się sceneria od złotej plaży aż po codzienne spacery. Zestawienie nie mogło by się odbyć bez naszych dwóch ulubienic, które codziennie dostarczają przepiękną dawkę pięknych zdjęć. Tym razem spotkaliśmy panie pod tagiem #springnails poznajcie @cam_myy oraz @scraperka. Tu świat zawsze wygląda jak z bajki!

foto: Insta:: @ny_nail, @cam_myy, @scraperka, @instantbebeauty, @fairynails_patra, @buffcsjen, @leesxul, @lovefreshpaint