Seul to jedna z największych i najbogatszych metropolii świata. Stolica Korei Południowej to miasto kolorowe, tętniące życiem, które ciągle gdzieś biegnie. My podglądamy jak ubierają się mieszkańcy, tej dość odległej dla nas krainy. Radośnie mówimy więc – Hello from Seoul!

Uwielbiamy podróżować! Gdybyśmy mogli, to co kilka miesięcy zmienialibyśmy miejsce zamieszkania by zobaczyć i zwiedzić jak najwięcej zakątków świata. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Całe szczęście mamy internet, który daję nam możliwość szybkiego przeniesienia się (chociaż na krótką chwile) myślami gdzie indziej. Dziś jest to stolica Korei Południowej, czyli Seul. Miasto które nigdy nie śpi, a na jego ulicach przewijają się setki doskonale ubranych ludzi. Dlatego radośnie mówimy wam „hello from Seoul”.

Mieszkańcy Seulu to ludzie, którzy nie boją się odważnych modowych posunięć. Są tacy jak to miasto! Szaleni, kolorowi i o jeden krok przed wszystkimi. Podziwiamy ich za ich stylową odwagę w łączeniu i doborze różnych trendów, które tak naprawdę, dopiero będę wchodzić do obiegu. Zostawiamy was więc ze zdjęciami mody ulicznej z Seulu. Zapewniamy, jest to morze inspiracji!

źródło: pinterest.com