Dagny – norweska gwiazda muzyki pop wiosną w Warszawie

Dagny, autorka hitów “Love You Like That” i “Backbeat” zagra w kwietniu 2021 w klubie Hybrydy.  Bilety  dostępne będą od 2 października.

Pochodząca z Norwegii Dagny od dziecka obcowała z muzyką. Jej rodzice są muzykami jazzowymi, jednak piosenkarka niekoniecznie chciała pójść w ich ślady: „Chciałam być astronautką, archeologiem lub piłkarką.” Na szczęście los rzucił ją w innym kierunku.

Artystka zawsze szła pod prąd. Jej debiutancki singiel, „Backbeat” z 2015 roku został uznany przez Zane’a Lowe’a numerem 1 na liście przebojów BEATS, zanim jeszcze ukazał się publicznie. Talent Dagny do pisania piosenek i tworzenia idealnie skrojonych popowych przebojów podbił serca fanów na całym świecie. Norweżka współpracowała już m.in. z takimi gwiazdami jak Børns, Steve Aoki i Katy Perry.

Po wydaniu swojej debiutanckiej EP-ki “Ultraviolet” na której znalazły się utwory „Backbeat” i „Fools Gold”, Dagny spędziła kolejne trzy lata pisząc nowe utwory i wydając kolejne single, jak niesamowity „Love You Like That”, który przyniósł jej miliony streamów (3 mln YT, 30 mln Spotify).

Jesienią światło dzienne ujrzy nowy materiał artystki, składający się z dwóch odrębnych części. Pierwsza opowiadać będzie o wchodzeniu w nowych związek, druga traktować o życiu po nim. Zapowiedzią krążka jest utwór “It’s Only a Heartbreak”.

Dagny zagra 20.4.2021 w klubie Hybrydy. Bilety w cenie 69 zł będą dostępne w sprzedaży od 2 października na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

EXAMPLE.PL