Znalezione na przecenie – promocja marki Elevenstory

Zaczynamy nowy cykl! Co tydzień będziemy was informować o ciekawych promocjach znalezionych w sieci. Rozpoczynamy marką Elevenstory, która oferuję rabat do 20% na swoją modną odzież!

Postanowiliśmy nieco pomóc wam w łapaniu ciekawych okazji! Każdy z nas lubi promocję i kupić wymarzoną rzecz po niższej cenie. Dlatego zaczynamy nowy cykl „Znalezione na przecenie”, który ma na celu pokazywanie ciekawych rzeczy, które można nabyć po niższej cenie. Będziemy pokazywać ubrania, akcesoria czy design. Co tydzień pojawi się coś innego!

Nasz cykl rozpoczyna modowa marka Elevenstory. W swoich projektach stawia ona na naturalne tkaniny i dziewczęce wzory. Jednak to co dla nas najważniejsze, rzeczy powstają w polskich szwalniach! W ofercie marki znajdziemy ciepłe swetry, sukienki w kwiatki czy ultra modne plisowane spódnicę! Nie brakuję tu również kobiecych falban czy zwierzęcych printów! Marka Elevenstory zdecydowanie wie co w trawie piszczy i potrafi doskonale wyczuć najnowsze trendy dopasowując je do potrzeb swoich klientek.

Teraz z okazji specjalnego Sample Sale na platformie Pakamera.pl, przez najbliższe kilka dni mamy możliwość zakupienia rzeczy od Elevenstory w bardzo atrakcyjnych cenach. Cały asortyment został przeceniony o 20%! Wśród naszych must have’ów znalazła się czarna spódnica w kwiaty i długi kardigan, którym jest obowiązkowym elementem zimowej garderoby. Jeśli więc chcesz delikatnie uzupełnić swoją szafę, to nadarzyła się ku temu okazja idealna! Wszystkie przecenione produkty znajdzie TUTAJ! Promocja trwa do 20.10!