Tego typu sesje nigdy nam się nie znudzą! Anna Lomax i Victoria Ling zrealizowały projekt, w którym głównymi bohaterami są potrawy obiadowe. Co różni je od innych? W tym edytorialu wszystkie warzywa i napoje są… uszyte z naturalnych materiałów!

Pamiętacie burgery z plastiku? Są już passe! A wydziergane hot dogi (zdjęcia)? Te także mogą się schować! Teraz „rządzą” potrawy (nie zapominajmy o napojach!) wykonane z materiału, np. z filcu, czy bawełny. Pomysłodawczyniami tego pomysłu są: stylistka Anna Lomax oraz fotografka Victoria Ling. Na ceramicznych talerzach znalazły się m.in. uszyta jajecznica, dzwonek łososia, papryka, marchewka, oliwki, szpinak, rukola, stek z frytkami, pomidory koktajlowe. Do picia zaoferowano wodę mineralną, sok pomarańczowy, czerwone wino, a także kawę.

Inspirowana popkulturą sesja genialnie wpisuje się w portfolio Lomax. Rodowita mieszkanka Londynu w każdej swojej pracy przemyca trochę humoru i szaleństwa. Na swoim koncie ma współpracę z takimi markami jak Nike, Becks, Topshop, Selfridges, Clarks Originals, Converse, Vauxhall Cars oraz prestiżowe publikacje w Vogue UK, Creative Review,  Garage Magazine, Viewpoint Magazine i the Independent.