Pizza Day. Zdradź jaką pizzę lubisz, a powiem Ci kim jesteś.

Nie ma wątpliwości, że pizza jest jednym z najbardziej uwielbianych dań na świecie, Przekraczając granice krajowe i kulturowe, serwowana jest na całym świecie. Bezapelacyjnie swoją dawką glutenu i pysznego sera potrafi poprawić humor. Czy jej wybór może świadczyć o naszej osobowości? 

Pizza

Jedni z nas są otwarci i towarzyscy, inni zamknięci w sobie. Różni nas wiele rzeczy, ale jeżeli czytasz ten artykuł to jedno jest pewne: prawdopodobnie pizza zajmuje ważne miejsce w twoim kulinarnym życiu. Jaka pizza jest twoją ulubioną? Czy wiesz że to, jaki rodzaj placka najczęściej wybierasz może dużo mówić o twojej osobowości?

Pół żartem pół serio o tym co ulubiona pizza mówi o Twojej osobowości.

  • Pizza Pepperoni: Wielbiciele ostrej pepperoni na cienkim cieście są energii i entuzjazmu. Lubią być w centrum uwagi i mają naturalny talent do przyciągania ludzi swoim urokiem i osobowością. Lubią proste, ale smaczne rozwiązania i nie boją się być sobą, nawet gdy wszyscy na nich patrzą. 
  • Pizza Margherita: Miłość do Margherity świadczy o Twojej spokojnej i eleganckiej naturze. Cenisz sobie proste przyjemności życia i doceniasz momenty spokoju i relaksu. Ważne są dla Ciebie jakość składników i autentyczność smaku, a wieczór spędzony z ulubioną książką i kawałkiem pizzy Margherita to dla Ciebie idealnie spędzony czas.
  • Pizza Hawajska: Wybierając pizzę Hawajską, pokazujesz swoją kreatywną i odważną naturę. Nie boisz się eksperymentować zarówno w życiu, jak i w kuchni, i zawsze szukasz nowych wyzwań i przygód. Twoja otwartość na nietypowe połączenia smakowe świadczy o zainteresowaniu różnorodnością i gotowości do odkrywania nowych rzeczy.
  • Pizza Capricciosa: Capricciosa jako number one sugeruje, że jesteś zrównoważoną osobą, ciekawą świata i lubiącą odkrywać nowe smaki i doświadczenia. Jako osoba o szerokich horyzontach i zrównoważonym podejściu do życia, doceniasz bogactwo smaków oraz cenisz sobie równowagę między tradycją a eksperymentowaniem.
  • Pizza Quattro Formaggi: Twoja miłość do pizzy Quattro Formaggi świadczy o Twojej słabości do jedzenia i wysokich standardach smaku. Jako smakosz i esteta, cenisz sobie jakość składników i estetykę w kuchni. Twoja wyrafinowana natura oznacza, że zawsze szukasz najlepszych doznań kulinarnych i doceniasz bogactwo smaków i aromatów.
  • Pizza Veggie: Wybierając pizzę Veggie, pokazujesz swoje zaangażowanie w zdrowy styl życia i dbanie o środowisko. Jesteś ekologicznie świadomy/a i cenisz sobie równowagę między życiem społecznym a osobistym. Twoja decyzja o wyborze pizzy wegetariańskiej świadczy o  tym, że dobre samopoczuci i zdrowie nie są Ci obojętne. Świadomie podejmujesz wybory żywieniowe.

Zachęcamy do własnych badań

O związkach ulubionej pizzy z osobowością można by pisać w nieskończoność. Oczywiście należy je traktować z dystansem 🙂 Badania Amerykańskich Naukowców wciąż trwają. Naszym zdaniem najbardziej miarodajne wyniki uzyskasz, przeprowadzając swoje własne badania.