Full Moon Weekend :: sierpniówka w Lunaparku

Jeśli sierpniowy długi weekend planujesz spędzić w Warszawie to mamy propozycję nie do odrzucenia! Full Moon Weekend w Lunaparku to wydarzenie na którym nie zabraknie świetnej muzyki, pysznego jedzenia i zaskakujących niespodzianek!Tajlandia ma Full Moon party, a Warszawa lunaparkowy Full Moon Weekend. Co to oznacza? Piknik elektroniczny na basenie, koncert Sławka Uniatowskiego, letnie kino, streetfoodowe uczty, fluorescencyjne dekoracje i szalone pokazy. Lunapark, czyli plenerowy kompleks rozrywkowo-gastronomiczny przy Wale Miedzeszyńskim 407, na długi, sierpniowy weekend przygotował coś specjalnego i otwiera się wyjątkowo już w środę!

Kompleks, w skład którego wchodzą między innymi kluby Wata Cukrowa i Hocki Klocki oraz targ kulinarny Mini Market, zamieni się na długi sierpniowy weekend w jeszcze bardziej kolorowe i radosne miasteczko! Poza bogatym programem wydarzeń, wszędzie będzie można trafić na świecące, fluorescencyjne dekoracje oraz szalone atrakcje i pokazy.

Pełnia księżyca wypada 15 sierpnia, a Lunapark zaprasza już od 14 do 18 sierpnia (czyli od środy do niedzieli). Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/507099926704841/

Najważniejsze wydarzenia:

MINI MARKET
Przez cały weekend, Mini Market, czyli młodszy brat Nocnego Marketu karmił będzie najlepszym streetfoodem.

Wystawcy: Khuk / Baron the Family / Bydło i Powidło / Pho² / Pizzeria Salsiccia / Grill Gorillas / Dim Sum Factory / Zjedz mnie! / Roger That Foods / Fajer Fries / UL / Fish and Chips by Smashed / Pallone naturalne lody z Toskanii

KONCERTY
W magicznym namiocie klubu Wata Cukrowa odbędą się w ten weekend aż dwa koncerty. W czwartek jazzowy występ Rafał Sarnecki Quintet, w piątek na scenie pojawi się Sławek Uniatowski, który zaserwuje słuchaczom mieszankę jazzu, soulu i ambitnego popu.

IMPREZY
Pryzmat / sobota / Wata Cukrowa
Wieczór pod znakiem melodyjnej i energetycznej elektroniki od czołówki warszawskiej sceny klubowej. Występom didżejskim towarzyszyć będzie specjalny pokaz świetlny i audiowizualne show napędzane przez ekipę Pryzmatu.

Splot Słoneczny Edycja Specjalna: BASEN / niedziela / Baseny koło Lunaparku
Splot Słoneczny to cykl dziennych pikników elektronicznych, który z każdej edycji cieszy się coraz większą popularnością. Tym razem wychodzi z przestrzeni klubowej – na Baseny przy Wale Miedzeszyńskim 407. Tam, od 12:00 do 22:00, będzie można tańczyć w promieniach słońca do najlepszych elektronicznych brzmień. Zagrają: Lulu Malina, MKO, Nowosad i NuCasa. To jedna z tych letnich imprez, których nie wolno przegapić!

KINO LETNIE
Gentleman z Rewolwerem / niedziela / Wata Cukrowa
Długi weekend zakończy się pokazem filmu „Gentleman z Rewolwerem”. Komedia kryminalna z Robertem Redfordem, który w swojej ostatniej roli w karierze, wciela się w czarującego i szarmanckiego złodzieja.

Pełny repertuar Full Moon Weekend:

14/08 środa
● Mini Market 18:00 – 24:00
● Środcinka ■ Hocki Klocki ■ Lunapark 22:00
● Wata Cyrkowa 003 ● Wata Cukrowa ● Lunapark 22:00

15/08 czwartek
● Mini Market 14:00 – 24:00
● PubQuiz w Hockach ● Lunapark 20:00
● Jazzowe Miasteczko w Lunaparku ● Rafał Sarnecki Quintet 20:00
● Czwajrant ■ Hocki Klocki ■ Lunapark 22:00

16.08 piątek
● Mini Market 18:00 – 02:00
● Lech Music Tour: Sławek Uniatowski ● Lunapark ● 16 sierpnia 20:00
● Dobry Wpływ ■ Hocki Klocki ■ Lunapark 22:00
● Tokyo Drift ● Wata Cukrowa ● Lunapark 22:00

17/08 sobota
● Mini Market 14:00 – 02:00
● Fluor ■ Hocki Klocki ■ Lunapark 22:00
● Pryzmat ● Wata Cukrowa ● Lunapark 22:00

18/08 niedziela
● Mini Market 14:00 – 22:00
● Splot Słoneczny ■ Edycja Specjalna: BASEN ■ Lunapark | Baseny Wał Miedzeszyński 407 | 12:00
● Gentleman z Rewolwerem ● Kino Letnie w Lunaparku 19:00Lunapark zadba, by długi weekend w mieście był pełen wrażeń i rozrywek!

Wał Miedzeszyński 407 (tuż obok basenów, w stronę Mostu Poniatowskiego)