Start sezonu w Lunaparku – idzie nowe !

Lunapark to takie miejsce na mapie Warszawy, które łączy w sobie wszystko to, czego potrzeba do celebrowania każdego dnia wakacji. Wyjątkowy kompleks rozrywkowo-gastronomiczny nad Wisłą rozpoczyna nowy sezon swoim kultowym cyklem #Weekender, a w planach między innymi dwie sceny muzyczne, street foodowy targ, wyjątkowa oprawa wizualna oraz unikalne artystyczne przestrzenie. Wszystko, co wydarzy się przy Wale Miedzeszyńskim 407, odbędzie się zgodnie z aktualnymi obostrzeniami.

Park towarzyskich spotkań pod gołym niebem to kwintesencja miejskich wakacji zamkniętych w olbrzymim, zielonym terenie po prawym brzegu Wisły. Lunapark łączy w sobie przestrzeń rozrywkową, kulturalną i gastronomiczną, ale przede wszystkim stanowi klimatyczną, artystyczną mekkę wszystkich tych, którzy tęsknią za letnim vibem i przestrzenią do chillu w gronie znajomych. Dodatkowo planowany w tym sezonie refresh miejsca zadowoli największych amatorów plenerowych miejscówek.

Lunapark doskonale łączy w sobie dzienne aktywności oraz nocne brylowanie po parkiecie w rytm najlepszej muzycznej selekcji i to pod gołym niebem, a wszystko to za sprawą klubów muzycznych Hocki Klocki oraz Wata Cukrowa, targu street food’owego Mini Market, a także świetnie wyposażonego kompleksu barowego. Miejscówka ma wszystko, czego potrzebować można w wakacje – festiwalowy sznyt, strefę gastro, dużą przestrzeń i niespotykany wystrój, a także klimat letnich spotkań z przyjaciółmi. A wszystko to w jednym miejscu, tuż przy rzece.

Hocki Klocki to kultowe już miejsce na imprezowej mapie Warszawy, które w tym sezonie powraca w nowej odsłonie. Twórcy Lunaparku postawili na odmienioną kolorystykę i całkiem nowe zaprojektowanie przestrzeni, które przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom modnych warszawskich miejscówek, powrotów do nineties i tanecznej muzyki. Do Waty Cukrowej powraca natomiast monumentalny cyrkowy namiot, który oprócz unikalnej przestrzeni stanowić będzie jedną z ciekawszym propozycji plenerowej muzyki elektronicznej w stolicy. W tym samym miejscu młodszy brat Nocnego Marketu – MINI Market będzie karmił wszystkich foodies do późnych godzin nocnych jako jedno z najdłużej działających miejsc gastro w całej Warszawie. Wśród wystawców znajdą się między innymi Roger that food (burgery), Meza (greckie pity), Hopito pizza napolitanska, SMILEY FRIES (frytki), GŁODNY PIES (hot dogi). Nowością będzie także happy birthday room, czyli miejsce, w którym każdy może poczuć klimat urodzinowej fety – i to od piątku do niedzieli.

Już 15-maja Lunapark ponownie zaprosi w swoje progi wszystkich tych, którzy spragnieni są spotkań z przyjaciółmi i wakacji w najlepszym wydaniu, a wszystko to w samym centrum Warszawy, bez ruszania się z miasta. Od piątku do niedzieli podziwiać będzie można zupełnie nowy wystrój oraz oderwać się od rzeczywistości w jednym z najbardziej nieoczywistych miejsc na mapie stolicy.