Wege Bazar zaprasza na wegański piknik!

Już 26 maja będzie możliwość spotkania 30 stoisk z najlepszą wege kuchnią, która specjalnie z tej okazji zjedzie się z całego kraju!

Roślinna kuchnia zaproponuje podróż po smakach całego świata.
Pojawi się kuchnia indyjska, gruzińska, meksykańska, koreańska, a także wietnamska!
Na miejscu spróbujecie takich dań jak kolorowe hot dogi w chrupiących bułkach z warzywnymi dodatkami, chińskie pierożki z przeróżnymi farszami, przepyszne falafele, chlebki gruzińskie, koreańskie gołąbki z kim chi oraz wegańskie burgery.

Na deser zaproponujemy czekoladowe brownie, wegańskie kremowe serniki, tureckie tradycyjne, orzechowe baklawy oraz wegańskie lody!

Szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce gdzie można spędzić dzień zapoznając się z produktami, które udowodnią, że bycie wege to nie tylko zmiany w sposobie żywienia.

Impreza jest organizowana w celu uświadamiania o wegańskiej diecie w celu promowania lokalnych producentów, lokalnych restauracji, a także promowania kosmetyków naturalnych, dbania o zdrowie, dobre samopoczucie.

Podczas pikniku o atrakcje zadba fundacja Viva i schronisko w Korabiewicach – będziemy robić szarpaki dla zwierzaków ze schroniska, rozmawiać o wolontariacie zrobimy też przekąski bez cukru 😉
Wege Bazar to wspaniałe wydarzenie, które skupia się na promowaniu zdrowej diety, naturalnych kosmetyków oraz wspiera małe manufaktury.
Wydarzenie odbywa się ramach XIII edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Wege objętego patronatem honorowym Prezydenta m.st. Warszawy

Wege Bazar
Iskra Pole Mokotowskie
26.05.2019r
Niedziela 12:00 – 19:00
Wstęp bezpłatny!
https://www.facebook.com/events/599085423940411/?active_tab=about