Wege Bazar – zapraszamy na świąteczny wegański bazar!

Już 22 grudnia zapraszamy do Klubokawiarni Medyka na Wege Bazar! Nie zabraknie pysznego jedzenia, naturalnych kosmetyków i ekologicznych akcesoriów. Absolutnie nie może was tam zabraknąć!

wege bazar

Zapraszamy na podróż po roślinnych smakach całego świata!

Na wydarzeniu znajdziecie stoiska z pysznymi wegańskimi potrawami kuchni gruzińskiej, koreańskiej, wietnamskiej oraz wiele innych! Na miejscu spróbujecie takich dań jak kolorowe hot dogi w chrupiących bułkach z warzywnymi dodatkami, chińskie pierożki z przeróżnymi farszami, przepyszne falafele, chlebki gruzińskie, koreańskie pierożki z kimchi, czy wegańskie burgery. Na deser zaproponujemy czekoladowe brownie, wegańskie kremowe serniki, tureckie tradycyjne, orzechowe baklawy oraz wegańskie lody!

Dodatkowo będzie można zakupić w 100% naturalne kosmetyki oraz ekologiczne akcesoria!

Szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce, gdzie można spędzić dzień zapoznając się z produktami, które udowodnią, że bycie wege to nie tylko zmiany w sposobie żywienia. Impreza jest organizowana w celu uświadamiania o wegańskiej diecie i promowania lokalnych producentów, lokalnych restauracji, a także promowania kosmetyków naturalnych, dbania o zdrowie i dobre samopoczucie.

Wege Bazar https://www.facebook.com/wegebazar269/
Klubokawiarnia Medyka, ul. Oczki 1A, Warszawa
22.12.2019
Niedziela 11:00 – 19:00
Wstęp bezpłatny!