YESTERDAY – Wszyscy na świecie zapomnieli o Beatlesach. Tylko nie Jack…

Film nagrodzonego Oscarem ® reżysera SLUM DOG. MILIONER Z ULICY oraz scenarzysty TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ. YESTERDAY – Wszyscy na świecie zapomnieli o Beatlesach. Tylko nie Jack…

YESTERDAY

„Krzepiący triumf ściskającej za serce komedii” – Mike Reyes, Cinemablend

Jack Malik był jeszcze jednym walczącym o sławę autorem piosenek – do wczoraj. Kiedy na całym świecie na chwilę zgasły światła, Jack (Himesh Patel) odkrywa, że jest jedyną osobą na Ziemi, która pamięta zespół The Beatles! Granie piosenek Magicznej Czwórki jako własnych zapewnia mu błyskawiczną drogę do sławy, co oznacza ryzyko utraty Ellie (Lily James) – jedynej osoby, która go kochała i od początku w niego wierzyła. Zanim drzwi do dawnego życia zamkną się na zawsze, Jack musi zdecydować, czy istotnie wszystkim, czego potrzebuje, jest miłość. W tej romantycznej rock’n’rollowej komedii laureata Oscara ® Danny’ego Boyle’a według scenariusza nominowanego do Oscara ® Richarda Curtisa grają także Kate McKinnon i Ed Sheeran.

Przed nami rock’n’rollowa komedia romantyczna o muzyce, marzeniach, przyjaźni i długiej krętej drodze, która wiedzie do miłości.

YESTERDAY do kupienia w na empik.pl