Premierowy koncert Arka Kłusowskiego!

Arek Kłusowski to młody artysta, który szturmem podbija scenę muzyczną. Już 7 czerwca zapraszamy na jego pierwszy warszawski koncert w klubie BARdzo Bardzo! Podczas koncertu usłyszymy materiał z debiutanckiej płyty „Po tamtej stronie”.

22 marca 2019 ukazał się debiutancki album „Po tamtej stronie”. Na płycie usłyszymy 13 utworów, do których tekst i muzykę napisał we współpracy m.in. Michałem Kushem, Darią Zawiałow, Michałem Wasilewskim, Maciejem Sawochem, Marcinem Kuczewskim, Arkadiuszem Koperą.

Arek Kłusowski – Rocznik 92

Jak opowiada sam Arek: Album „Po tamtej stronie” jest dla mnie niezwykle ważnym przeżyciem. To mój powrót na scenę z autorskim materiałem po dłużej przerwie. W utworach, które znalazły się na krążku zawarłem wszystkie istotne dla mnie kwestie, które zaprzątały mi głowę w ostatnich latach. Przede wszystkim są to historie o traumach, porażkach i upadkach, których doświadczyłem. Ta płyta to dla mnie pewnego rodzaju terapia, dzięki której stanąłem na nogi i niezwykle dojrzałem. Nigdy wcześniej tak szczerze i otwarcie nie mówiłem o swoim życiu. Cieszę się, że dopiero teraz mogę podzielić się ze słuchaczami swoją muzyką, ponieważ czuję się świadomym i dorosłym twórcą. W świecie nic nie dzieje się bez przyczyny – opowiada muzyk o swojej nowej płycie. To dla mnie zwycięstwo, że mogę pisać utwory dla siebie i innych.

Data: 7.06.2019
Doors: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: BARdzo Bardzo

Bilety dostępne na www.followthestep.com oraz w Going.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin