Smaki kuchni świata w jednym miejscu!

Smaki kuchni świata w jednym miejscu! Zapraszamy już 5 lipca w niedzielę do ogródka Klubu ISKRA przy Polu Mokotowskim na Piknik Międzykulturowy!

Imigrant jest to osoba, która znalazła w tym kraju drugi dom, rodzinę, przyjaciół, pracę… Na Pikniku Międzykulturowym będzie można poznać osoby, które z własnego wyboru zamieszkały w pięknej Polsce i prowadzą tutaj swoją restaurację, dzieląc się smakami swojej ojczyzny.
Piknik Międzykulturowy jest świetną okazją, do poznania innych krajów oraz ich kultur poprzez kuchnię. Podczas targów „Kuchni Imigrantów” nie zabraknie kuchni wietnamskiej, indyjskiej, gruzińskiej, hiszpańskiej, libańskiej, szeroko pojętych smaków Azji, orientalnych przypraw i dodatków do jedzenia.
Warszawski klub Iskra, a dokładniej ogród tego miejsca, sprawi, że ten czas będzie można spędzić w dowolnym miejscu na świecie. To wszystko dzięki pysznym potrawom przygotowanych przez przyjaciół z odległych krajów. Zabiorą was w podróż do swoich smaków dzieciństwa, do smaków kraju z którego się wywodzą. Będzie można nie tylko zjeść i zrelaksować się w leżakach, ale porozmawiać z reprezentantami różnych kuchni, którzy z pewnością chętnie opowiedzą o swojej ojczyźnie.

Zabierzcie swoich znajomych, przyjaciół, rodzinę.. i wybierzcie się w podróż dookoła kulinarnego świata!

Smaki kuchni świata

https://www.facebook.com/events/1592146234278302/

Kuchnia Imigrantów – Piknik Międzykulturowy
Klub ISKRA Pole Mokotowskie
Niedziela 5 lipca
12:00-19:00