Kuchnia Imigrantów – Piknik Międzykulturowy

W niedzielę 21 lipca warszawska Iskra przy Polu Mokotowskim wypełni się smakami z całego świata.
Przy ulicy Wawelskiej 5, odbędzie się Piknik Międzykulturowy z kuchnią imigrantów.
Tego dnia będzie można zjeść dania kuchni z każdych stron świata, porozmawiać z kucharzami, którzy w Polsce odnaleźli drugi dom.

Imigrant to osoba, która dobrowolnie zamieszkała w kraju innym niż swój ojczysty. To osoba, która znalazła w tym kraju drugi dom, rodzinę, przyjaciół, pracę… Na Pikniku Międzykulturowym będzie można poznać osoby, które z własnego wyboru zamieszkały w pięknej Polsce i prowadzą tutaj swoją restaurację, dzieląc się smakami swojej ojczyzny.

Piknik Międzykulturowy jest świetną okazją, do poznania innych krajów oraz ich kultur poprzez kuchnię. Podczas targów „Kuchni Imigrantów” nie zabraknie kuchni wietnamskiej, indyjskiej, gruzińskiej, hiszpańskiej, libańskiej, szeroko pojętych smaków azji, orientalnych przypraw i dodatków do jedzenia.

Warszawski klub Iskra, a dokładniej ogród tego miejsca, sprawi, że ten czas będzie można spędzić w dowolnym miejscu na świecie. To wszystko dzięki pysznym potrawom przygotowanych przez przyjaciół z odległych krajów. Będzie można nie tylko zjeść i zrelaksować się w leżakach, ale porozmawiać z reprezentantami różnych kuchni, którzy z pewnością chętnie opowiedzą o swoim kraju.

Piknik Międzykulturowy „Kuchnia Imigrantów”
21.07.2019r Klub ISKRA Pole Mokotowskie, Warszawa
Godz. 12:00 – 19:00
Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/875293539492981/
Wstęp wolny!