Festiwal Lodów Rzemieślniczych w Warszawie

Festiwal Lodów Rzemieślniczych w Warszawie w klubie Iskra Pole Mokotowskie 23.08.2020. Gotowi na prawdziwe wakacyjne lodowe obżarstwo?Sezon lodowy w pełni a słońce nas nie opuszcza – czas więc na mroźną ucztę!

W jednym miejscu znajdziecie najlepsze lody rzemieślnicze w najbardziej pożądanych smakach – zielona herbata, matcha, oreo czy o smaku bezy z marakują – a to tak naprawdę namiastka tego jakich smaków będziecie mieli okazję spróbować!

Klasyczne lody gałkowe z najlepszej śmietany czy tajskie z oryginalnymi dodatkami? W bąbel waflach, w czarnych waflach, w kubeczkach …
Nie trzeba wybierać, można zjeść je wszystkie!

Przyjdźcie i dajcie się zaskoczyć najlepszym lodowym rzemieślnikom w kraju!

Lody rzemieślnicze zyskują w Polsce coraz większą popularność. Ich ojczyzną są Włochy, gdzie istnieje ponad 13 tysięcy lodziarni. Lody rzemieślnicze bazują na świeżych składnikach takich jak mleko, śmietana, masło, prawdziwa czekolada i oczywiście świeże sezonowe owoce. Tworzą je przeważnie małe rodzinne lodziarnie, w których przepisy są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Unikają produkcji przemysłowej nadając swoim wyrobom nietuzinkowy, unikalny charakter.

Tym co wyróżnia dzisiejsze lodziarnie rzemieślnicze od tych działających przed laty jest różnorodność oferowanych przez nie smaków. Dzisiejsi lodziarze prześcigają się w wymyślaniu nieszablonowych smaków. Te kulinarne eksperymenty przyciągają osoby ciekawe nowych rozwiązań i doznań. Lody o smaku mascarpone, czarnego bzu, zielonej herbaty, ogórka, marchewki, lawendy to tylko niektóre z ciekawych propozycji. Niekwestionowaną zaletą lodów rzemieślniczych pozostaje łączenie tradycji z nowoczesnością. Sprawdzone sposoby na wyrób przekazywane z pokolenia na pokolenie okazują się przepisem na sukces!

Zapraszamy wszystkich, małych i dużych. Tutaj każdy smakosz znajdzie coś dla siebie.
Szukasz pomysłu na atrakcję dla dzieci? Odwiedź nas koniecznie!
Wakacyjny chill w gronie znajomych? To miejsce dla Was!
Szukasz nowych kulinarnych doznań? Musisz tu być!

Obserwujcie nas na FB i Instagramie

https://www.facebook.com/events/745111222723130/ (https://www.facebook.com/events/745111222723130/)
https://www.instagram.com/smacznytarg/ (https://www.instagram.com/smacznytarg/)

My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Festiwal Lodów Rzemieślniczych 23.08.2020
Miejsce: Iskra, Pole Mokotowskie
niedziela godz 12:00-19:00
wstęp bezpłatny

Zapraszamy!