„Trzy dni deszczu” – premiera 27 sierpnia 2020 w Teatrze WARSawy

Teatr WARSawy przygotowuje się do premiery i debiutu reżyserskiego Rafała Mohra. TRZY DNI DESZCZU to dramat, w którym każdy znajdzie odzwierciedlenie swojego życia

Nan i Walker spotykają się po latach w dniu odczytania testamentu swojego ojca, wybitnego architekta. Wiedzą tylko tyle, że z pewnością odziedziczą rodzinny dom. Dołącza do nich Pip, który jest synem Theo, wieloletniego przyjaciela i zawodowego wspólnika zmarłego Neda. Ku zaskoczeniu wszystkich dom, który stanowi wybitne dzieło architektury, trafia w ręce Pipa.

TRZY DNI DESZCZU to dramat obyczajowy podejmujący problem naszych życiowych wyborów i związanych z tym późniejszych konsekwencji. Treść dramatu wprowadza widza w temat dziedziczenia po przodkach rożnego rodzaju stereotypowych zachowań, sposobu myślenia, a nawet chorób. To opowieść o samotności i braku komunikacji. O osobistej wolności i cenie, którą musimy zapłacić za szczęście.
Całość sztuki osadzona jest na precyzyjnej i psychologicznej grze aktorskiej, która pozwala widzowi wejść w świat bohaterów. Świat, który może być z powodzeniem lustrzanym odbiciem naszego życia.

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

OBSADA:

Justyna Kowalska (aktorka Teatru Narodowego)
Piotr Ligienza
Maciej Raniszewski

SCENOGRAFIA:

Olga Mazur i Łukasz Misztal

 

KOSTIUMY:

Anna Maria Czarnecka

MUZYKA:

Michał Lamża

 

TŁUMACZENIE:

Hanna Szczerkowska

 

AUTOR „Trzy dni deszczu”:

Richard Greenberg

 

EXAMPLE.PL