FALA – Pawilon nad Wisłą z nowymi wydarzeniami

Nadwiślańska FALA- Pawilon nad Wisłą porywa wszystkich, którzy chcą poleżakować i się relaksować przy dźwiękach muzyki, tych którzy kochają faunę i florę oraz entuzjastów dobrego kina.

Ortaliony – Na Fali Szelest
03.07.2020, godz. 20.00 (piątek)

Zagrają: 5UCHY X SARBA.
Sportowo, klasycznie, szeleści i buja.

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

Leżakowanie X Factory Girls X Bacardi
04.07.2020, godz. 20.00 (sobota)

Z leżakowaniem miał do czynienia właściwie każdy, kto uczęszczał w przeszłości do przedszkola oraz każdy kto spożywał alkohol. Oprócz „przymusowego wypoczynku” tak samo nazywa się jeden z końcowych etapów wyrobu najróżniejszych alkoholi. My skupimy się na leżakującym w dębowych beczkach rumie Bacardi oraz na miłym spędzeniu sobotniego wieczoru w Pawilonie Fala nad Wisłą.

O oprawę muzyczną zadbają Factory Girls.

Factory Girls to Karla Brumi i Erna. Piszą o sobie tak:
„Jesteśmy kolektywem od samego urodzenia. Jako siostry nieustannie wymieniamy się wiedzą muzyczną i pasją. Co gramy? To, czego chcą słuchać ludzie! Mieszamy gatunki i style, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Same wiemy, że nic tak nie nakręca publiczności jak dobry beat – nieważne czy z nowej fali, hip hopu, popu, rocka czy electro. Dla nas liczą się ludzie, energia i muzyka, która rozsadza głośniki!”

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

Sklep ciuszki pieski: dogecore x smutekbymbk
05.07.2020, godz. 15.00 (niedziela)

Super Gratka dla przyjaciół czworonożnych przyjaciół, czyli wesoły czas z pieskami we wspaniałych okolicznościach plażowych

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

Czas na środowe, plenerowe kino nad Wisłą!
08.07.2020, godz. 21.00 (środa)

To prawdziwa gratka dla fanów kina, muzyki, a nawet przypadkowych przechodniów, jeśli szczęśliwie znajdą się w pobliżu!

Idol (Danny Collins), 2015
Reżyseria: Dan Fogelman
Obsada: Al Pacino, Annette Bening, Jennifer Garner, Bobby Cannavale, Christopher Plummer

Fabuła: Danny Collins byłkiedyśpięknyimłody. Teraz jest już tylko piękny. I odcina kupony od swej piosenkarskiej kariery. Wciąż żyje szybko, nadużywa ile się da i zadaje się z nieprzyzwoicie młodymi kobietami. Gdy odkryje list napisany do niego 40 lat temu przez samego Johna Lennona, postanowi dać sobie jeszcze jedną szansę. Rzuci scenę, zbyt młodą kochankę i większość innych używek, by zaszyć się w małym hotelu i zacząć pisać nowe piosenki. Choć okaże się to trudniejsze niż myślał, uświadomi mu, że jeszcze nie jest za późno, by zejść na ziemię i spróbować zrealizować młodzieńcze marzenia, poznać kobietę swego życia, a przede wszystkim odszukać nigdy nie widzianego dorosłego syna.

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

Puść coś do siedzenia // Tyszka
09.07.2020, godz. 18.00 (czwartek)

Tupanie nóżką do rytmu pod stolikiem, układy taneczne na siedząco – czyli czwartkowe słuchowisko nad Wisłą.
O oprawę muzyczną zadba Marek Sierocki – pokolenia milenialsów, znany jako Tyszka (GLASS Hunters).

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

Atari Wu (xxanaxx) // DJ set
17.07.2020, godz. 20.00 (niedziela)

Michał „Atari Wu” Wasilewski – producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów i dj. Założyciel i producent duetu XXANAXX oraz współproducent projektu BARANOVSKI. W 2019 roku otrzymał Fryderyka w kategorii album roku muzyka elektroniczna.

Muzyka jaka przewija się przez jego sety to deephouse, futurehouse a także futurebass

Swoje sety ATARI prezentował na scenach takich festiwali jak Open’er, Live Festival, Audioriver czy Spring Break a także podczas zagranicznych występów między innymi na Snow Show czy Great Escape w Wielkiej Brytanii. Rodzima scena klubowa również nie jest mu obca.

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

Roślinne śniadania nad Wisłą
w każdą sobotę i niedzielę od 12.00

Wraz z nadwiślańską filią Lokal Vegan Bistro znaną jako Lokal Vegan zapraszamy na kolejną edycję pysznego i energetycznego roślinnego śniadania.

//
Fala – Pawilon nad Wisłą
Płyta Desantu, Bulwary Wiślane
Wstęp wolny!

https://www.facebook.com/falapawilon/