Kolorowo na FALI – Pawilon nad Wisłą

Nadwiślańska FALA- Pawilon nad Wisłą przygotowała nowy zestaw wydarzeń, by wciąż porywać wszystkich, którzy chcą potupać nóżką, poleżakować i wakacyjnie się relaksować. Już w weekend wyczekiwany Atari Wu (xxanaxx), który w 2019 r. otrzymał Fryderyka oraz pierwsza edycja tzw. Lumpeksu nad Wisłą – w imię budowania ekoświadomości. Ponadto sobotnia Joga na Fali i angielskie śniadanie, które w wersji roślinnej pokochali w tym sezonie letnim warszawiacy.

DjDeeKay 16.07.2020, godz. 19.00 (czwartek)
DjDeeKay to entuzjasta muzyki klubowej i elektronicznej. Codziennie spędza kila godzin przy konsoli by szlifując swoje umiejętności. W jego pierwszych setach można było usłyszeć wszelakie podgatunki house, zaczynając od funky kończąc na elektro. W ostatnim czasie skupia się na brzmieniach progresywnych lub dreamhousowych. Nie zamyka się na jednak w tym kręgu łącząc ze sobą różne style.

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

Atari Wu (xxanaxx) // DJ set 17.07.2020, godz. 20.00 (piątek)
Michał „Atari Wu” Wasilewski – producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów i dj. Założyciel i producent duetu XXANAXX oraz współproducent projektu BARANOVSKI. W 2019 roku otrzymał Fryderyka w kategorii album roku muzyka elektroniczna. Muzyka jaka przewija się przez jego sety to deephouse, futurehouse a także futurebass Swoje sety ATARI prezentował na scenach takich festiwali jak Open’er, Live Festival, Audioriver czy Spring Break a także podczas zagranicznych występów między innymi na Snow Show czy Great Escape w Wielkiej Brytanii. Rodzima scena klubowa również nie jest mu obca.

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

Lumpeks nad Wisłą #1 19.07.2020, godz. 12.00 (niedziela)

Zapraszamy na pierwszą edycję LUMPEKSU NAD WISŁĄ!
Nie wyrzucaj/nie kupuj nowych rzeczy!
Wymień się, sprzedaj to, czego już nie potrzebujesz, upoluj perełki u innych! W szafie każdego i każdej z nas znajdują się rzeczy, których już nie nosimy. W niedzielę 19 lipca zapraszamy na pierwsza edycję wymienialni i targu – Lumpeks nad Wisłą w Pawilonie Fala. Inicjatywa dla wszystkich, którzy chcą przewietrzyć swoje szafy, ale także wymienić się książkami i wszelkimi innymi drobiazgami. Uwolnij się od nadmiaru przedmiotów i uciesz kogoś innego!

Jak to działa?
Wystawienie się ze swoimi rzeczami nic nie kosztuje, ale będziemy mieli na barze benefitowąpuszkę do której będziemy zbierać środki na CHLEBEM I SOLĄ – inicjatywę służącą wspieraniu i inicjowaniu działań na rzecz poprawy losów uchodźców w Polsce i Europie. Będziemy wdzięczni za wszystkie datki!
Organizacja stoiska jest po stronie wystawiającego, możesz przynieść swój wieszak, rozłożyć się na kocyku, w razie potrzeby udostępniamy prąd. Prosimy wystawców do zgłaszania się na mejl: fala.program@gmail.com, podawania informacji dalej i zapraszania znajomych!
A jeśli nie macie rzeczy, z którymi chcielibyście się wystawić chodźcie sprawdzić, co fajnego będą mieli inni i porelaksować się z widokiem na Wisłę ?

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

Nadwiślańskie Silent Disco! 24.07.2020, godz. 20.00 (piątek)
Tęsknimy za tym obrazkiem – Wy, w święcących słuchawkach, tańczący na całej Płycie Desantu, nad brzegiem Wisły, dosłownie wszędzie, gdzie tylko spojrzymy! ♥
Już 24 lipca wracamy do tych wspomnień i zapraszamy na Silent Disco nad Wisłą!

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

JOGA NA FALI
czyli łagodna joga na dzień dobry✨

Każda sobota, godz. 11.00

Jeśli chcesz rozpocząć dzień z dbałością o swoje ciało i umysł, poruszać się, łagodnie porozciągać i wzmocnić, to zapraszamy Cię do udziału w zajęciach jogi w pięknym nadwiślańskim otoczeniu.

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

Roślinne śniadania nad Wisłą
w każdą sobotę i niedzielę od 12.00
Wraz z nadwiślańską filią Lokal Vegan Bistro znaną jako Lokal Vegan zapraszamy na kolejną edycję pysznego i energetycznego roślinnego śniadania.

//
Fala – Pawilon nad Wisłą
Płyta Desantu, Bulwary Wiślane
Wstęp wolny!

EXAMPLE.PL