Nadwiślańskie Silent Disco i nie tylko – #otwartaFALA

Nadwiślańska FALA- Pawilon nad Wisłą powraca z ulubioną imprezą barmanów, czyli Silent Disco. Poza tym Ojcowie założyciele domu kultury przy Płycie Desantu porywają wszystkich, którzy chcą potupać nóżką, poleżakować i wakacyjnie się relaksować. Ponadto sobotnia Joga na Fali i angielskie śniadanie w wersji roślinnej.

HADRIAN – głębokie pasmo
23.07.2020, godz. 19.00 (czwartek)
Hadrian – lata doświadczeń, setki imprez i tysiące godzin spędzone za deckami. Od początku kariery aktywnie promuje ambitniejszą stronę muzyki house, zarówno tą głęboką, jak i tą zanurzoną w ciepłej melancholii za niepowtarzalnymi latami 80. Pomysłodawca cykli Berlin House i Yerba Lab, członek instrumentalno – djskiej formacji Ninja Projekt oraz jeden z głównych motorów napędowych kolektywu Głębokie Pasmo. Odpowiadał za polskie występy m.in. Akufena jako Horror Inc., BICEP, Move D, Mike’a Huckaby’ego, Mali, MaxaGraefa, Johna Robertsa, Swayzak, Huneego, Matta Karmila, Telephonesa i TerregoThaemlitzaaka DJ Sprinkles. Wielbiciel długich, eklektycznych setów z mieszanką wszystkiego pomiędzy disco a dubstepem, niekończących się wieczorów z dobrym kinem i dziewczęcego uroku Anne Hathaway. Jako, że w jego mniemaniu forma to sztampa, co = nuda, nie zdziwcie się gdy z jego rąk wypłynie coś zupełnie nieoczekiwanego. I to w najbardziej zaskakującym momencie…

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

Nadwiślańskie Silent Disco!
24.07.2020, godz. 20.00 (piątek)
Tęsknimy za tym obrazkiem – Wy, w święcących słuchawkach, tańczący na całej Płycie Desantu, nad brzegiem Wisły, dosłownie wszędzie, gdzie tylko spojrzymy! ♥
Już 24 lipca wracamy do tych wspomnień i zapraszamy na Silent Disco nad Wisłą! ???

O muzykę na 3 kanałach zadbają:

?Poważne Dziewczyny
?karla brumi
?Fafik

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

SKAbalanga // Tisztelet, 6T’s Club & Jah Love Crew
31.07.2020, godz. 20.00 (piątek)
Po całym COVIDowym zamieszaniu powoli wracamy do plenerowych potańcówek nad Wisłą! Pierwsze nasze wspólne spotkanie po długiej przerwie będzie naprawdę klawe! Czas odwiedzić Fala – Pawilon nad Wisłą i rozpocząć SKABALANGĘ!

Na miejscu dobrze zaopatrzony bar, świetne wegańskie jedzenie oraz najlepsza selekcja do tańca!

Za sterami:
-> dawno nie widziani Tisztelet Sound w składzie LuszjanoRafentaf&Earl Jacob
-> znani i lubiani 6T’s Club,
-> zespół pieśni i tańca JAH LOVE CREW

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

CYKLICZNIE:
Filmowy wieczór nad Wisłą czyli plenerowe kino w Fali – Pawilon

Tuż przy brzegu warszawskiej Wisły, na falującym ekranie, w każdą środę o godz. 21.00 rozstawiany jest duży ekran. Ojcowie założyciele FALI zapraszają wszystkich miłośników kina na bezpłatne seansy filmowe, w których można uczestniczyć niemalże leżakując! Znajdziecie ich na Płycie Desantu k. Mostu Łazienkowskiego.

Najbliższy repertuar:
22. 07 Jestem najlepsza, ja Tonya (2017)
29. 07 Cafe de Los maestros (2008)
05. 08 Gainsbourg (2010)
12. 08 John Lennon. Chłopakznikąd (2009)
19. 08 La la land (2016)

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

JOGA NA FALI
czyli łagodna joga na dzień dobry✨

Każda sobota, godz. 11.00

Jeśli chcesz rozpocząć dzień z dbałością o swoje ciało i umysł, poruszać się, łagodnie porozciągać i wzmocnić, to zapraszamy Cię do udziału w zajęciach jogi w pięknym nadwiślańskim otoczeniu.

Dołącz do wydarzenie TUTAJ 

Roślinne śniadania nad Wisłą
w każdą sobotę i niedzielę od 12.00
Wraz z nadwiślańską filią Lokal Vegan Bistro znaną jako Lokal Vegan zapraszamy na kolejną edycję pysznego i energetycznego roślinnego śniadania.

//
Fala – Pawilon nad Wisłą
Płyta Desantu, Bulwary Wiślane
Wstęp wolny!

https://www.facebook.com/falapawilon/