Jak zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski?

Okazuje się, że dla wielu panów wieczór kawalerski ma naprawdę duże znaczenie. W końcu jest to jeden z ostatnich momentów na bezkarne szaleństwo i zabawę do białego rana. Pamiętajmy jednak o tym, że każdy mężczyzna zasługuje na uczczenie ostatniego kawalerskiego wieczoru w gronie najbliższych przyjaciół. Jak więc zorganizować wieczór kawalerski, który pozostanie w pamięci pana młodego oraz pozostałych uczestników?

nightlife, party, friendship, leisure and people concept - group of smiling male friends with beer bottles drinking in nightclub

Kto zajmuje się organizacją?

W tym przypadku nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Osobą odpowiedzialną za organizację jest najczęściej świadek, ewentualnie najbliższy przyjaciel, który nie odgrywa tej roli. W wielu przypadkach planowanie wieczoru odbywa się we współpracy z panem młodym, ale bywa też tak, że jest to impreza niespodzianka. Inną opcją jest organizacja imprezy przez przyszłego męża. Jednak wszystko zależy od konkretnej sytuacji oraz dogadania z pozostałymi uczestnikami wieczoru.

Dobry termin to podstawa

Termin wieczoru kawalerskiego przypada zazwyczaj na 1-2 tygodnie przed ślubem. Z uwagi na ogromną popularność tego typu imprez, przygotowania można zacząć nawet miesiąc wcześniej. Szczególnie wtedy, gdy zależy nam np. na rezerwacjach w klubie, czy w przypadku gdy planujemy wyjechać na weekend i potrzebujemy noclegów. Wcześniejsze planowanie pozwoli nam uniknąć dodatkowych kosztów podczas rezerwacji.

Wybierając termin, musimy pamiętać o tym, że przedślubny grafik pana młodego może być nieco napięty. Dlatego warto wcześniej upewnić się, że zarówno główny “solenizant”, jak i reszta gości może pojawić się tego dnia na imprezie. Niestety ta kwestia jest dość często zaniedbywana i z uwagi na to przyszły pan młody świętuje w okrojonym składzie.

Zadbaj o motyw przewodni

Okazuje się, że świetnym rozwiązaniem podczas organizacji tego wydarzenia, jest ustalenie motywu przewodniego całej imprezy. Nie da się ukryć, że takie rozwiązanie z pewnością uatrakcyjni wieczór kawalerski. Panowie mogą mieć niezwykłą okazję na wcielenie się w różne postacie, np. z ulubionego filmu. Pomysłów jest naprawdę mnóstwo, a ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Pamiętajmy jednak o tym, aby motyw, który wybierzemy, był dopasowany zarówno do charakteru, jak i poczucia humoru pana młodego. Wieczór kawalerski to wyjątkowa okazja, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaplanować coś, o czym nasz przyjaciel marzył od dłuższego czasu. To idealny moment na spełnianie marzeń, nawet tych najmniejszych.

Nie zapomnij o prezencie

Wieczór kawalerski to także świetna okazja na obdarowanie przyszłego pana młodego śmiesznymi i praktycznymi prezentami, które mogą przydać się po ślubie. Internet daje nam ogromną ilość możliwości, dzięki temu panowie mogą wesoło spędzić czas na imprezie. Ciekawą ofertę upominków z tej okazji znajdziemy na https://sexshop112.pl/166-prezenty-erotyczne-na-wieczor-kawalerski. Panowie jednak często decydują się na zakup:

  • erotyczną grę planszową dla małżonków,
  • zestaw gadżetów erotycznych,
  • zestaw kieliszków do whiskey z ulubionym trunkiem,
  • beczkę piwa z wygrawerowanymi inicjałami,
  • eleganckie wydanie kamasutry,
  • personalizowane spinki do mankietów,
  • koszulka z zabawnym napisem,
  • zestaw do pokera.

Niezależnie od tego, jaki scenariusz na to wydarzenie wydaje nam się najlepszy, warto delikatnie wypytać przyszłego pana młodego o jego preferencje. Warto pamiętać o tym, że to jego wieczór i jemu ma dopisywać humor. Nie staraj się forsować swoich pomysłów, jeśli widzisz, że druga strona nie do końca jest zadowolona – nic na siłę. Dobrym rozwiązaniem jest poproszenie pana młodego o wskazówki, czego oczekuje on w ten wyjątkowy dzień.