FALA – Pawilon nad Wisłą rozpoczyna kulturalny sezon

Wspaniała wiadomość! Pawilon nad Wisłą FALA rozpoczyna kulturalny sezon. Już w piątek będzie można dołączyć do wydarzenia Słuchowisko: Falowanie i Spadanie, a w sobotę odbędzie się Leżakowanie X Sam Karol X Bacardi. Wstęp wolny dla wszystkich!

Spółdzielnia Socjalna Pogłos rozpoczyna drugi sezon nad Wisłą.
FALA – Pawilon nad Wisłą dzięki otwartej formie przestrzeni jest miejscem inkluzywnym i otwartym dla każdego, w którym – tak jak Pogłos na Burakowskiej – nie ma miejsce na rasizm, seksizm czy przemoc. Już w ten weekend pierwsze wydarzenia kulturalne – dla wszystkich, którzy marzą o wolności, relaksie.

Słuchowisko: Falowanie i Spadanie
12.06.2020 19:00 (PIĄTEK)

Falowanie i Spadanie to słuchowisko muzyczne na tarasie w Pawilonie Fala nad Wisłą. Piosenki, które umilą piątkowy wieczór puszcza Dj NEBAZ.

Nebaz zaczynał swoją przygodę za didżejką w czasach, gdy kontroler służył do gier komputerowych, a słowo Spotify nie znaczyło zupełnie nic. Wychowany w polskim Manchesterze na dźwiękach acid house’u i punk rocka. Od zawsze łączył w swoich setach zadziorność gitarowych numerów z lat 80. i miłość do elektroniki oraz muzyki klubowej. Na muzycznej scenie zajmował się już chyba wszystkim. Kiedyś menedżer Cool Kids Of Death i Komet, jest też jednym z członków Spółdzielni Socjalnej Pogłos. Miłośnik The Cure i Depeche Mode. Jego selekcja jest niezwykle żywiołowa i ciekawa. Usłyszymy dużo gitarowych klasyków zarówno ze sceny zarówno ze sceny niezależnej jak i klasyczne popowe numery. Najlepiej słuchać na leżaku.

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

Leżakowanie X Sam Karol X Bacardi
13.06.2020 18:00 (SOBOTA)Z leżakowaniem miał do czynienia właściwie każdy, kto uczęszczał w przeszłości do przedszkola oraz każdy kto spożywał alkohol. Oprócz „przymusowego wypoczynku” tak samo nazywa się jeden z końcowych etapów wyrobu najróżniejszych alkoholi. My skupimy się na leżakującym w dębowych beczkach rumie Bacardi oraz na miłym spędzeniu sobotniego wieczoru w Pawilonie Fala nad Wisłą.

13 czerwca o 18:00 zapraszamy na drugą edycję Leżakowania. O oprawę muzyczną zadba
Karol Strzemieczny aka Sam Karol połowa warszawskiego duetu folkowo-rockowego Paula i
Karol. W swoich DJ setach Karol pozwala sobie na podróże po różnych gatunkach
muzycznych, od gitarowych przebojów lat 60. i starej szkoły rapu z lat 90., do współczesnych
indie hymnów i tanecznych hitów. Zawsze z uśmiechem i bez napinki. Zdecydowanie można
potańczyć i pośpiewać.

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

//
Fala – Pawilon nad Wisłą
Płyta Desantu, Bulwary Wiślane
Wstęp wolny!

EXAMPLE.PL