GRAND BAZAR na Szpitalnej

GRAND BAZAR na Szpitalnej! Tęskniliście za targami? Mamy dla Was niespodziankę! Już w te sobotę Grand Bazar odbędzie się na świeżym powietrzu. W związku ze stopniowym znoszeniem obostrzeń specjalna edycja będzie miała miejsce na zewnątrz, tym samym dając klientom bardziej swobodną możliwość robienia zakupów.

Lokalizacja wydarzenia to dziedziniec Fabryki Czekolady, przy Szpitalnej 8a. To właśnie tu organizatorzy zaczynali swoją przygodę z targami 8 lat temu organizując tematyczne bazary tiszertów.
6 czerwca będziecie mogli znowu spotkać się ze swoimi ulubionymi projektantami. Na stoiskach pojawią się ubrania, dodatki, biżuteria, vintage oraz specjalna strefa z winylami. Wszystko będzie odbywać się z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Między stoiskami będą zachowane odpowiednie odległości, a ilość osób przebywająca na terenie targów będzie ograniczona. Zostaną też udostępnione płyny dezynfekujące na wejściu.
Grand Bazar to wspaniała okazja do kupienia produktów od Polskich projektantów, a także możliwość spędzenia czasu z przyjaciółmi na świeżym powietrzu.  Targi to gratka dla fanów mody, dobrego designu oraz stylu vintage, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dawanie przedmiotom drugiego życia to idea, która przyświeca wielu twórcom zarówno w zakresie tworzenia mebli, dodatków oraz odzieży. Wpadnijcie koniecznie na letnie zakupy przed wakacjami!

GRAND BAZAR na Szpitalnej  
Ul. Szpitalna 8a
6 czerwca (sobota), 11:00-19:00
Wstęp wolny
Fb: https://www.facebook.com/events/1329249503929425/