Luksusowa marka kosmetyków debiutuje :: NIOD

NIOD to luksusowa marka kosmetyków, która właśnie zadebiutowała na polskim rynku. Produkty te zostały docenione m.in. przez Kanadyjki, Amerykanki i Koreanki. NIOD to marka należąca do kanadyjskiego producenta kosmetyków naturalnych Deciem, która powstała w odpowiedzi na oczekiwania kobiet dojrzałych i świadomych wyzwań, przed jakimi staje ich skóra. 

O skórze dojrzałej mówimy od ok. 40 roku życia. Traci ona elastyczność, staje się sucha, szara i widać na niej oznaki zmęczenia. Problemy te są efektem zmniejszonej produkcji kolagenu, a co za tym idzie szybszej utraty wody. Właśnie dlatego tak trudno dobrać produkty, które skutecznie zadziałają – mówi Monika Stankiewicz, wizażystka sklepu internetowego Cosibella.pl.

Zaawansowane technologie, wykorzystywane przy tworzeniu kosmetyków NIOD, łączą się z naturalnymi składnikami, by w kompleksowy sposób przeciwdziałać starzeniu się skóry. Misją marki jest dostarczanie rozwiązań o skuteczności porównywalnej do zabiegów odmładzających, co sugeruje już sama jej nazwa. NIOD to inaczej Non-invasive Options In Dermal Science, czyli nieinwazyjny sposób na poprawę wyglądu skóry. Działanie tych kosmetyków doceniły już kobiety na całym świecie. Teraz także mogą wypróbować je Polki.

NIOD oferuje profesjonalną pielęgnację anti-aging, w tym preparaty przeznaczone zarówno do skóry twarzy, jak i szyi. Wspierają one elastyczność tkanki, nawilżają ją i delikatnie oczyszczają. Produkty NIOD są wegańskie, nie zawierają parabenów, siarczanów, olejów mineralnych, barwników smołowych z węgla kamiennego, formaldehydu, rtęci i oksybenzonu. Szeroka gama produktów, stworzona zgodnie z zasadą transparentności, ułatwia skomponowanie odpowiednich zestawów pielęgnacyjnych dla każdego typu cery. Ich działanie ma bezpośrednie odzwierciedlenie w badaniach.

NIOD to marka dedykowana świadomym kobietom, które mają wysokie wymagania względem kosmetyków. Ich cera poddawana jest działaniu zanieczyszczonego powietrza, wolnych rodników i stresu. Dzięki takim składnikom jak kwas hialuronowy i biokompleksy, kosmetyki marki NIOD są w stanie skutecznie przeciwdziałać oznakom starzenia i zmęczenia – mówi Monika Stankiewicz z Cosibella.pl.

W asortymencie sklepu Cosibella.pl dostępnych jest 9 produktów marki NIOD, są to m.in.:

  • Copper Amino Isolate Serum 2:1 – składniki zawarte w tym produkcie zwiększają syntezę kolagenu i wyrównują koloryt skóry. Dzięki zawartości tripeptydu miedzi, serum aktywnie wspiera jej odporność na czynniki zewnętrzne.
  • Hydration Vaccine – unikalna kompozycja naturalnych składników i najnowszych technologii sprawia, że jest to kosmetyk prawdziwie nawilżający. Hydration Vaccine wyróżnia się brakiem w składzie olejów, które jedynie maskują oznaki wysuszenia skóry. Poprawę nawilżenia oraz zdrowy wygląd skóry zapewniają naturalne humektanty zawarte w tym produkcie.
  • Multi-Molecular Hyaluronic Complex MMHC2 – zawiera w sumie 15 różnych form związków hialuronowych, które pomagają w uzyskaniu elastycznej, nawilżonej i jednolitej powierzchni skóry. Przez silne działanie naprawcze,  kosmetyk poprawia elastyczność i ogólny wygląd naskórka.
  • Photography Fluid Opacity 12% to produkt dedykowany kobietom, które oczekują natychmiastowej odmiany wyglądu cery. Kompleks zawarty w tym fluidzie posiada mikrocząsteczki rozpraszające światło, które zapewniają natychmiastowe wyrównanie kolorytu skóry i jej wygładzenie.

O marce NIOD

NIOD to kanadyjska marka, która oferuje innowacyjne kosmetyki o działaniu anti-aging. Jej misją jest dostarczanie produktów o skuteczności porównywalnej do zabiegów odmładzających. Naukowcy, łącząc naturalne składniki i zaawansowane technologie, stworzyli produkty, które kompleksowo i bezinwazyjnie zwalczają oznaki starzenia się skóry. Zamknięte w eleganckich, estetycznych opakowaniach kosmetyki zostały docenione przez kobiety na całym świecie: m.in. w Kanadzie, USA, Australii czy Korei. NIOD jest marką Deciem, które nie testuje swoich produktów na zwierzętach. Żaden produkt nie zawiera parabenów, siarczanów, olejów mineralnych, olejów zwierzęcych, barwników smołowych z węgla kamiennego, formaldehydu, rtęci i oksybenzonu.