EKOPIĘKNO – święto kosmetyków naturalnych w Krakowie

Zdrowe ciało i skóra to dla nas podstawa. Dlatego uwielbiamy podpatrywać wszelkie nowości związane z ekologiczną branżą kosmetyczną. Taką możliwość dają nam na targi Ekopiękno, które już w ten weekend odbędą się w Krakowie!

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno to niezwykłe wydarzenie, które pozwala nam wskoczyć w świat tego co w naturze dla naszej skóry i ciała najlepsze. To miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii. Wszystko to już 15 i 16 lutego w Krakowie!

Podczas targów dostaniemy możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków. Oprócz samych produktów, tworzonych głównie w małych firmach, możemy również osobiście porozmawiać z samymi ich twórcami, którzy często są obecni na targach. Możemy więc otrzymać nie tylko doskonały produkt, ale również wiedzę na temat każdego ze składników, jak i samej marki – a to wszystko u samego źródła! Twórcy naturalnych kosmetyków, również chętnie dzielą się historiami o tym jak zaczęła się ich przygoda z branżą beauty, co musimy przyznać jest bardzo inspirujące i ciekawe.

Ekopiękno to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne czy też pielęgnujące skórę świece do masażu.
Targi Ekopiękno to część Wege Festiwalu w Krakowie – największych targów wegańsko-wegetariańskich w Polsce.

Targi Ekopiękno 15-16.02.2020
Lokalizacja: Forum Wydarzeń, Kraków
sobota 12:00-20:00
niedziela 12:00-18:00
Wstęp bezpłatny