Już 18 i 19 marca w Polsat Plus Arenie w Gdańsku odbędzie się święto wszystkich wegetarian – Wege Festiwal!

Już 18 i 19 marca w Polsat Plus Arenie w Gdańsku odbędzie się święto wszystkich wegetarian – Wege Festiwal!

Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańsko-wegańskiej. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.

Wege Festiwal zawita do Trójmiasta zrzeszając mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną. Znajdziecie tutaj pyszne dania od street foodu, poprzez kuchnię japońską, koreańską, afgańską, turecką, gruzińską, aż po roślinne sery, wegańskie mięso czy przetwory.
Rozsmakujcie się w bezmięsnej kuchni z Wege Festiwalem!

Oprócz kuchni wegetariańskiej I wegańskiej odbędą się także Targi kosmetyków naturalnych EKOPIĘKNO oaz Targi Biżuterii.

Podczas targów Ekopiękno będzie możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków.
Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty – opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem.
Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne czy też pielęgnujące skórę świece do masażu.

Targi Biżuterii to wydarzenie z dodatkami i biżuterią, której nie spotkasz w sklepie. Starannie i ręcznie wykonane naszyjniki, bransoletki, pierścionki, ale nie tylko. Na miejscu znajdziecie różnego rodzaju ozdoby, skarpetki, torebki czy zapachy.
Jeśli szukacie małych marek, produktów od lokalnych rzemieślników, prezentów dla siebie oraz bliskich koniecznie przyjdźcie na nasze wydarzenie. Będziecie mieli możliwość zapoznania się z ofertą twórców z całej Polski! Nasi wystawcy olśnią Was swoimi niepowtarzalnymi kolekcjami, tworzonymi z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Wstęp darmowy.

Więcej informacji znajdziecie na naszym Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1583224485456384
https://www.facebook.com/events/228895902912382
https://www.facebook.com/events/521996723179959

18-19.03.2023r.
Polsat Plus Arena (sala VIP) ul. Pokoleń Lechii, Gdańsk 1
Sobota 12:00-20:00
Niedziela 12:00-18:00

Serdecznie zapraszamy!