Targi Greenville targi roślin i produktów naturalnych

Targi Greenville targi roślin i produktów naturalnych. Zapraszamy po raz szósty na Targi Greenville, wydarzenie na warszawskiej scenie przeznaczone dla miłośników zieleni w miejskim wydaniu i poszukujących dobrej jakości produktów stworzonych w zgodzie z naturą.

Naszym celem jest zebranie w jednym miejscu i w jednym czasie marek i ludzi, którzy wkładają swoją dobrą energię w hodowanie roślin oraz tworzenie produktów zainspirowanych ekologią i naturą

Kolejny raz chcemy stworzyć zieloną krainę pełną dobroci natury, a tym samym przestrzeń dla polskich marek, w której będą mogły zaprezentować swoje produkty tworzone i hodowane z pasją.
Zapraszamy też na strefę ciekawych interaktywnych warsztatów i wykładów prowadzonych przez ekspertów w swoich dziedzinach.

Na warsztatach:

  • nauczysz się szybkich technik oczyszczania i wzmacniania energetyki swojego domu oraz własnej,
  • dowiesz się jak i kiedy pracować z energią ziół oraz z energią faz księżyca,
  •  wykonasz 2 kadzidła w kształcie palmy wielkanocnej (rozmaryn, lawenda, róża – z intencją odnowy, miłości własnej lub drugiej osoby oraz kadzidło tymianek, lawenda, róża, które stworzymy z intencją zdrowia, siły, odwagi w nowym roku astrologicznym )

WARSZTAT Z TWORZENIA KADZIDEŁ – https://app.evenea.pl/event/greenvillewawa23/

11:30-13:00 Koszt: 59zł

PROWADZENIE: Aleksandra Granat – Alchemia Zieleni Jest miłośniczka przyrody, wsi, życia w zgodzie z cyklami i prawami natury oraz właścicielką marki i sklepu Alchemia Zieleni, gdzie dzieli się swoją pasją do sztuki, rękodzieła oraz ziół. Ukończyła studia – Projektowania ogrodów z domem rodzinnym w warszawskiej Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, liczne kursy projektowania oraz samorozwoju. Wciąż szuka nowych wyzwań i możliwości twórczej samorealizacji. Swoją miłość do prac kreatywnych i roślin łączy z pracą z energią. Przyjęła liczne inicjacje kosmoenergetyczne, które wspierają ją na ścieżce rozwoju duchowego. Wspiera nimi i energetyzuje wytwarzane przez siebie produkty. Uwielbia dzielić się światłem i miłością, wiedzą o świecie energii i rządzących tu prawach..

Co będzie na Was czekać na Greenville:

  • rośliny doniczkowe duże i małe
  • akcesoria do roślin (makramy i ceramika)
  • dekoracje w stylu urban jungle
  • spożywcze produkty naturalne
  •  świece sojowe
  •  kosmetyki naturalne
  •  usługi ogrodnicze

Wpadajcie więc na Greenville i zaopatrzcie się w ukochane roślinki i produkty pełne natury 💚

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/616731666952714

Targi Greenville targi roślin i produktów naturalnych
26 Marca Elektrownia Powiśle Warszawa
niedziela, godz. 11:00-18:00
Ul. Dobra 42, Warszawa
Wstęp jest bezpłatny