Agata Radziszewska dzieli się nowym wydawnictwem. EPka ‚Spadam’ już dostępna w wersji cyfrowej.

Agata Radziszewska podzieliła się właśnie swoim najnowszym materiałem. EPka “Spadam” wydana została nakładem FONOBO Label i od dziś dostępna jest we wszystkich serwisach cyfrowych. Na mini albumie znajdziemy viralowy hit Agaty – piosenkę “2/10”, którą artystka podbiła streamingi oraz TikToka.

Agata Radziszewska
Agata Radziszewska – młoda reprezentantka FONOBO Label, świętuje dziś premierą swojej EPki “Spadam”. Na mini albumie znajdziemy 6 autorskich kompozycji, w których Agata dzieli się swoimi przeżyciami z ostatnich miesięcy. Materiał opowiada o różnych fazach radzenia sobie z problemami. Chciałam by każda piosenka oddawała inne emocje towarzyszące w takim czasie – od gniewu po iskrę nadziei czy ciągniecie siebie samego po ziemi – komentuje Agata.

EPkę “Spadam” promowały dwa bardzo dobrze przyjęte single, którymi Agata podzieliła się fanami w ostatnich tygodniach. Pierwszy z nich – piosenka “2/10” jeszcze przed swoją oficjalną premierą stała się hitem na TikToku. Drugim utworem, którym artystka zapowiadała wydawnictwo jest numer “O nie!”, o którym mówi: Utwór ten napisałam jakiś czas po przeprowadzce do większego miasta, gdy zaczęłam poważnie zastanawiać się nad moim zdrowiem psychicznym. Myślałam wtedy, że jest już za późno na jego naprawę i obwiniałam tylko i wyłącznie samą siebie za mój stan. Zrozumiałam też, że moje dawne życie już nigdy nie wróci.

“Spadam” jest efektem współpracy Agaty Radziszewskiej i Michała Wrzosińskiego. Artystka odpowiedzialna jest za teksty oraz muzykę, a Michał zajął się produkcją. Cały materiał od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych.

Mini album “Spadam” jest drugim wydawnictwem w karierze artystki. W 2021 roku nakładem FONOBO Label ukazał się jej debiutancki materiał “Młodzi”.

Jeśli lubisz muzyczne nowości śledź naszą zakładkę z muzyką a także nasze konto na Instagramie.