Naturalnie piękne prezenty na targach Ekotyki online!

Naturalnie piękne prezenty na targach Ekotyki online!

Przez telefon, tablet lub komputer – nadchodzi zakupowe szaleństwo w kilkudziesięciu sklepach z ekologicznymi produktami!

Świąteczne Ekotyki, czyli wirtualne targi kosmetyków naturalnych odbędą się w dniach 10-12 grudnia 2022 – zakupy etycznych, naturalnych produktów zrobicie bez wychodzenia z domu. Jak? Wpisując ten sam kod EKOTYKI w każdym ze sklepów, które biorą udział w akcji! Takie to proste. Kochasz naturalne kosmetyki? Pokochasz EKOTYKI! Prezentujemy najciekawsze marki kosmetyczne, które opierają produkcję na ekologicznych, naturalnych lub wegańskich surowcach. Naturalnie!

Dlaczego warto?
Na ekotykach online nie zabraknie hitów naturalnej pielęgnacji, nowych marek kosmetycznych, ekskluzywnych premier, aromatycznych świec, akcesoriów home SPA i zero waste. Wirtualni wystawcy przygotowują rabaty do -50%, darmową dostawę oraz gratisy do zakupów!
To idealny moment na zaopatrzenie siebie i bliskich w wyjątkowe, naturalne i bezpieczne prezenty. Robiąc zakupy na Ekotykach online wspierasz polskie firmy i polskie produkty!

Na początku grudnia w social mediach organizatora pojawi się lista wirtualnych wystawców, a 10 grudnia o godzinie 11:00 ich wyjątkowych, targowych ofert. Zakupy w tych sklepach będziecie mogli zrobić bezpośrednio – przechodząc od razu do oferty! U wszystkich wystawców będzie działał ten sam kod EKOTYKI – a za nim będzie krył się rabat, gratis do zamówienia lub darmowa dostawa.
Wszystkiego dowiecie się wkrótce!

Warto śledzić Ekotyki na Facebooku i Instagramie – możecie tam wziąć
udział w bezpłatnych warsztatach i prelekcjach online na różne tematy, związane z naturalnym, holistycznym dbaniem o siebie i kosmetykami!

Udział w zakupowym wydarzeniu jest oczywiście darmowy i otwarty dla wszystkich 🙂

EKOTYKI online

10 grudnia od 11:00 do 12 grudnia do godziny 23:59. Więcej na stronie Ekotyków