Natalka Kopiszka mimo niewielkiego doświadczenia w branży modowej stworzyła markę Kasnalka, która w bardzo krótkim czasie ugruntowała się na wysokiej pozycji wśród projektantów Pakamery. Projekty Kasnalki spojone z naturą, a w rezultacie pracy żyjące organicznymi materiałami tworzą biżuterię dla odważnych kobiet, które cenią w sobie oryginalność.

Wizerunek marki to zestawienie plexów, rzemyków i sznurków w niecodziennym połączeniu- to przede wszystkim konsekwencja nowoczesnej formy, naśladującej styl etno. Marka Kasnalki jest kojarzona z minimalizmem. Proste formy łączenia materiałów, surowość indiańskich elementów stanowią podstawowe wytyczne stylu projektów Kasnalki. To właśnie sprawia, że kobiety czują się niepowtarzalnie i niezwykle kobieco.

Propozycją Kasnalki na nowy sezon są prostota i przejrzystość materiałów, natura, etno i frędzle. W kolorystyce znalazły się brązy, granaty, zgniła zieleń w zestawieniu z neonowymi barwami jesieni. Szczególną uwagę zwracają jak zawsze wyjątkowe i oryginalne motywy. Zaskakując nowymi projektami marka Kasnalka stara się wypracować swój własny rozpoznawalny styl.