Rett frem :: subtelna retrospekcja lat 90.

Marka Rett frem to coś więcej niż biżuteria. To historia, która ma głębie i przekaz. Każda kolekcja to opowieść o indywidualizmie i idącym z nim pięknie. Najnowsza linia marki nosi przekorną nazwę Ene, due, co się za nią kryję? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Najwspanialsze przedmioty to te, które mają swoją historię. Rett frem od lat kieruje się myślą, że w biżuterii należy umieścić opowieść, co nada jej duszy i indywidualizmu. To polska marka, więc realia tego kraju są jej bliskie. Stawia na subtelną formę w najwyższej klasy wydaniu. Nic nie jest przypadkowe, każdy projekt czy nazwa są owocem poszukiwań, dążeń do oddania głębi opowieści, która ma zostać zawarta w biżuterii.

Kolekcja Ene, due – bo dzieckiem jest się na zawsze

Lata 90. były świetnym czasem na doświadczanie dzieciństwa. Mają swój niepowtarzalny, lekko kiczowaty klimat. Koralikowe naszyjniki, jadalne bransoletki i plastikowe sygnety znalazły swoją współczesną interpretację. Ich infantylność i urok pozostały nietknięte, ale teraz stały się ozdobą godną dojrzałej kobiety. Każdy rzut oka na tę biżuterię odświeża wspomnienia zabaw u dziadków, biegania za piłką po podwórku i żucia gumy Turbo.

W klimacie całej kolekcji pozostała także sesja fotograficzna. Zdjęcia wykonano na terenie rodzinnych ogródków działkowych przy zastosowaniu pastelowej kolorystyki, aby jak najlepiej oddać klimat lat 90. Kolekcja składa się z jedenastu modeli wykonanych ze srebra czystego lub pokrytego żółtym albo różowym złotem. Wykończenia, jak perły i kryształy Swarovskiego, dostosowywane są kolorystycznie do indywidualnych wymagań. Doskonała biżuteria to ta, która jest odpowiednia w każdej, nawet najbardziej oficjalnej sytuacji. Kolekcja Ene due jest więc stonowaną odpowiedzią na styl lat 90. oraz sposobem na uwolnienie wewnętrznego dziecka. Całość dostępna jest już na platformie Pakamera.pl.

Zdjęcia: Weronika Szustak
Asystent: Aleksander Kienitz
Modelka: Ava/Gaga models
Make-up: Paulina Kurowiak
Włosy: Joanna Huczko
Stylizacje: Agnieszka Paluszyńska