Neony wracają do gry!

Najwyższy czas odwiesić puchowe kurtki i schować głęboko czapki, szaliki i ocieplane buty! Idzie w końcu wiosna, więc wyciągamy z szafy lżejsze płaszcze i wesołe kolory. W tym roku sezon będzie należeć do ostrych barw. Bowiem neony wracają do gry!

Po kilku latach, królowania pasteli, beżu i bieli przyszedł czas na coś odważnego. Mocne neonowe kolory to nadchodzący hit sezonu wiosna-lato. Choć wydaję się, że to tylko moda dla odważnych, to tak naprawdę każdy z nas może przemycić trochę neonów w codziennych stylizacjach. Buty czy torebki w ostrych, bijących po oczach kolorach mogą być doskonałym rozświetleniem dla biurowej stylizacji. Nie bój się zaszaleć i pokaż, że to co w modzie piszczy nie jest Ci obce.

My jesteśmy fanami stylizacji typu – neony od stóp do głów. Zainspirowały nas do tego pokazy takich domów mody jak Emporio Armani, Roksanda, David Koma, Peter Pilotto czy House of Holland i Ashish. Na wybiegach tych marek, możemy zaobserwować mistrzostwo w łączeniu kolorów i krojów. Jeśli więc szukacie neonowej mody koniecznie musicie odwiedzić Pakamera.pl. Tam w specjalnej selekcji, przygotowanej przez stylistów platformy znajdziecie ubrania w bardzo soczystych barwach. By je zobaczyć wystarczy kliknąć tutaj!


zdjęcia: Pakamera.pl