Kiermash I Wiosna w Muzeum

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią… znów nadchodzi KIERMASH. Musimy zadbać o to, żebyście ten nowy rok zaczęli w najlepszym stylu.

 

Jesteście ciekawi co zaplanowaliśmy tym razem? Jak zwykle polskie marki, z dużym naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, skarpetki, czapki i… wszelkie inne dodatki.

Wiemy, że bardzo lubicie klimat krakowskiego Kazimierza i Muzeum Inżynierii Miejskiej, dlatego po raz kolejny zapraszamy Was na spotkanie z modą właśnie tutaj. Marzec ma być naprawdę słoneczny, więc już rezerwujcie ten weekend na KIERMASHowe szaleństwo.

Jeśli podobnie jak my uwielbiacie piękne rzeczy, KIERMASH będzie idealną okazją, by nie tylko zrobić zakupy, ale także zrelaksować się w otoczeniu najlepszego designu od BoConcept.

BoConcept (Bo – duń. mieszkać, Concept – duń. pomysł) to duńska marka, która projektuje i produkuje meble już od 66 lat. Dziś BoConcept to ogromna wiedza, umiejętności i tradycja. Projektują, produkują i sprzedają nowoczesne meble, akcesoria i oświetlenie do salonu, jadalni, sypialni, domowego biura i przydomowego ogrodu. Ponadto BoConcept pomaga klientom nadać ich wnętrzom osobisty charakter dzięki bezpłatnej usłudze projektowania wnętrz, z której skorzystać mogą w zaciszu domowym lub na miejscu w salonie.

Oczywiście wiemy, że dopełnieniem dobrego weekendu jest dobre jedzenie. Specjalnie dla Was najlepszą kawę w mieście zaparzy Tektura Cafe – Krupnicza i Tektura Cafe – Kleparz. Do kawy będą przekąski – ciasta, kanapki i zupy.

A dla bardzo głodnych? Kilka metrów dalej znajdziecie skwer pełen food trucków. Frytki belgijskie, burgery, maczanka krakowska, naleśniki, sushi… dla każdego coś dobrego.

Pomysłodawcy i organizatorzy KIERMASHu Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan jak zwykle ze słonecznym uśmiechem zachęcają: „Kochani, co tu dużo mówić. Zapewniamy, że będzie naprawdę cudownie. Zadbamy o każdy szczegół, z pogodą włącznie. Bardzo lubimy te nasze wspólne zakupy i chillout, dlatego zapraszamy i liczymy na spotkanie z każdym z Was.”

Chcecie dowiedzieć się więcej?
Zerknijcie na wydarzenie: https://web.facebook.com/events/546091539206141/

KIERMASH to moda na wiosnę wprost od polskich projektantów!

Od kilkunastu edycji partnerem KIERMASHu jest pakamera.pl – internetowy multibrand z polskimi projektantami.

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa – www.krakow.pl

Kiermash I Wiosna w Muzeum
16 i 17 marca 2019 | 11:00 – 18:00

Muzeum Inżynierii Miejskiej
ul. Św. Wawrzyńca 15, Kraków
=== WSTĘP WOLNY ===