Jestem Slow #Lato

Jestem Slow #Lato- Najwolniejsze targi polskich projektantów w wersji plenerowej! Wielkimi krokami nadchodzi kolejna edycja targów Jestem Slow, która zwiastuje premierowe kolekcje rodzimych twórców na nadchodzące lato. Targi (prawie) w tej samej lokalizacji, choć na zasadach zmienionych z powodu koronawirusa.

Już 20 i 21 czerwca teren zewnętrzny Centrum Praskiego Koneser w Warszawie stanie się miejscem spotkań z najlepszymi polskimi projektantami mody, biżuterii, akcesoriów i dodatków. Mimo że nie będziemy mogli wziąć udziału w licznych warsztatach i prelekcjach, skosztować pyszności, zrobimy zakupy u sprawdzonych i ulubionych marek zgodnie z zasadą #KupujLepszeProdukty.

Podczas targów znajdziemy również sekcję Jestem Vintage – swoje kolekcje zaprezentują sklepy i kolekcjonerzy mody vintage, oraz sklepy oferujące design z minionych dekad.
Podczas wydarzenia nie zabraknie również lokalnych wytwórców jedzenia w strefie slow food.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/633140964080938/

Kiedy i Gdzie?
Jestem Slow #Lato
Kiedy: 20 – 21 czerwca
Gdzie: Plac Konesera i Filtracja
Godziny otwarcia: 11.00 – 19.00 (sobota i niedziela)
Wstęp bezpłatny
Wstęp 10zł/2 dni (bezpłatny dla dzieci i młodzieży do 12 r.ż.)
Bezproblemowa możliwość poruszania się przez osoby niepełnosprawne.

Namioty wystawców będą dostosowane do obecnych wymogów sanitarnych, a sprzedaż będzie się odbywała z zachowaniem wszelkich zasad, zgodnych z aktualnie obowiązującym rozporządzeniem.

Grupa Slow (grupaslow.pl) to organizatorzy największych w Polsce targów modowych i lifestyle’owych Jestem Slow, Slow Marketu – wielokulturowego letniego targu kulinarnego oraz inicjatorzy Slow Akademii – edukacyjnych warsztatów skierowanych do małych i średnich firm.

Podczas swoich wydarzeń Grupa promuje trend i styl życia „slow” oraz mądre podejście do konsumpcji. Wydarzeniom towarzyszą hasła: #KupujLepszeUbrania, #KupujLepszeProdukty, #KupujLepszePrezenty, #KupujLepszeJedzenie, #ProjektantSlowFashion, #JestemSlow.