Natalia Moskal w duecie z Møji prezentują utwór “Never Forget”

Natalia ma na swoim koncie album „Songs of Myself” i EP-kę „Bunt Młodości” a Møji znany jest wielu odbiorcom jako znakomity producent związany ze studiem i projektem Chillwagon, założonym przez Borixona. Wyjątkowi artyści połączyli swoje siły i tak powstał niesamowity utwór “Never Forget”

Współpraca obojga artystów rozpoczęła się już w ubiegłym roku. Wspólnie stworzyli cover najpopularniejszej w 2019 piosenki we Włoszech – “Soldi” Mahmooda. Møji (Adam Łukasiewicz) stworzył do niej swoją aranżację. Kolejnym włoskim coverem nad jakim wspólnie pracowali był utwór „Calipso”. Obecnie pracują wspólnie nad autorskimi utworami na nowy album Natalii. Co ciekawe, gdy Møji zaproponował Natalii nagranie wspólnego utworu, sam zdecydował się na nim również zaśpiewać.

Natalia Moskal tworzy muzykę pop, ale lubi eksperymentować również z innymi gatunkami. Adam Łukasiewicz czyli Møji zaczał swoją przygodę z muzyką 7 lat temu. Jego ulubionym gatunkiem jest future bass.

Møji & Natalia Moskal“Never Forget”

„Współpracujemy ze sobą od ponad roku. Poznaliśmy się dzięki chłopakom z Mind Productions na planie zdjęciowym do teledysku “Miłość”. Mamy już sporo nowych autorskich utworów, które czekają tylko na publikację. Nie wiedziałam, że Adam również śpiewa. Wysłał mi demo swojej piosenki, która spodobała mi się tak, jak chyba jeszcze żaden numer. Nagrałam swoją zwrotkę i tak powstało “Never Forget”. – tak o genezie powstania utworu mówi Natalia Moskal.

„Zdecydowaliśmy się ją opublikować bez czekania, bez nadmiernych promocyjnych zabiegów… Jest to utwór, który powstał z zajawki, dla przyjemności. Utwór o autentycznych przeżyciach, nieudanych związkach. Według mnie z tej piosenki bije niesamowita uczciwość, ale też sensualność i wrażliwość. Cieszę się, że nagraliśmy ten utwór” – dodaje Natalia.

SPOTIFY

EXAMPLE.PL