Skórzane paski Bellera – kolekcja NEW CHAPTER

Akcesoria potrafią dodać stylizacji ostatecznego wyrazu. Dlatego przykładamy dużą uwagę do każdego elementu looku. Jednym z ważniejszych jest dobrze dobrany pasek. Jeśli zastanawiasz się gdzie znaleźć najmodniejsze skórzane paski to odpowiedź brzmi Bellera!

Marka Bellera przywitała nowy rok w powiększonym składzie. Ich stałą ofertę, zasiliła nowa kolekcja NEW CHAPTER, w której znajdziemy kilkanaście pięknych modeli, ręcznie wykonany pasków. Wyjątkowe włoskie skóry, które zostały użyte do stworzenia linii sprawiają, że kolekcja jest wręcz limitowana ze względu na ich unikatowość i pojedyncze egzemplarze. Na prośbę Klientów powstały trzy modele pasków w kolorach brązu. Każdy z nich ma inny charakter, fakturę i klamrę. Skórzane paski pojawiły się również w odcieniu wiśni, pistacji i pastelowego różu.

W kolekcji dla Panów znajdziemy klamry w kolorze starego złota oraz dwa nowe brązy prosto z polskiej garbarni. Skóra posiada swój naturalny detal, którym są delikatne prążki. Wydobywa to z niej naturalność o której w tych czasach trochę już zapominamy.

Kampania NEW CHAPTER powstała w starej, warszawskiej kamienicy. Oddaje ona kolory i charakter kolekcji 2020. Naturalne światło, piękna drewniana podłoga i elementy natury. Taka też jest nasza marka – w całości nią zainspirowana. Podczas zdjęć skupiamy się na detalu i fakturze skóry. To wszystko nasza lokalna, ręczna robota. Bardzo dużo czasu poświeciliśmy na doskonalenie kolekcji i jej testy, a sama sesja jest wyjątkowa, subtelna i kobieca. Tak jak nasza marka. – mówią twórcy brandu Bellera.

Nowa kolekcja marki Bellera dostępna jest już na platformie Pakamera.pl, by ją zobaczyć wystarczy kliknąć TUTAJ!

Zdjęcia: Adam Marciniak – Doing Things
Produkcja/stylizacje: Marta Marciniak – Doing Things
MUA: Aga Zajdel
Modelka: Aleksandra Szczyglińska