Dampai Warsaw – poznaj świat kolorowych toreb

Szukasz torby, która zmieniać się będzie w zależności od potrzeb z małej kopertówki w dużą shoperkę? Chcesz by jedna torba, dzięki zmianie paska pasowała zarówno na codzienne wyjścia na miasto jak i do biura? Musisz więc poznać markę Dampai Warsaw.

Autorką projektów i założycielką marki jest, mieszkająca na wyspie Elbie, włoska architekt Simona Giovannetti. Koncepcja toreb Dampaì – „Bernarda Handbag” powstała podczas rejsu katamaranem „Bernard London” w 2011 roku. Dzięki temu czuć w niej powiew wolności i klimat wakacji.

Marka zajmuje się produkcją toreb, biżuterii i projektowaniem akcesoriów modowych, wyróżniających się nie tylko nowoczesnym designem, ale i funkcjonalnością oraz zabawą formą. Dampaì stawia na kolor, energię i osobowość.

Nazwa marki „Dampaì” ma związek z językiem perskim i oznacza „łatwy w noszeniu” („easy to wear”). Te słowa to kwintesencja marki i zarazem jej misja. Od początku powstania kieruje się świadomym i ekologicznym podejściem do mody. Torby powstają głównie z regenerowanej skóry naturalnej, tworzywa EVA czy silikonu, który mimo, że nie podlega biodegradacji, to nie przenika do wody i gleby.

Produkcja Dampaì jest prowadzona w charakterze manufakturowym, a nie masowym, czy sieciowym. Wyroby Dampaì są projektowane i tworzone głównie we Włoszech, w rejonie Toskanii, w tym na wyspie Elbie. Część z nich wykonywana jest ręcznie (handmade), również w ramach prowadzonej akcji resocjalizacyjnej włoskich więźniów (pod patronatem włoskiego Ministerstwa Sprawiedliwości), przebywających w więzieniu w Porto Azzurro.

Dampaì powstała z myślą o tych, którzy kochają wzornictwo i cenią sobie produkty „smart fashion”. Oferuje swoim klientom wyjątkowe rozwiązania modowe, które z łatwością można dopasować do własnego stylu. Dzięki zastosowaniu przez markę Dampaì pomysłowych rozwiązań, każda z klientek może eksperymentować ze swoim stylem, personalizując projekty i stawiając na niebanalne rozwiązania. Każda torba ma kilka wariantów noszenia i użytkowania. Rekordzistka – Cini no. 1 ma aż 8 modyfikacji! Produkty są trwałe i łatwo się nie znudzą.

Produkty marki Dampai Warsaw można zakupić w jej butikach nie tylko we Włoszech, ale też w Japonii, Korei, Meksyku, Hiszpanii, a teraz także w Warszawie i na Pakamera.pl.