Ponadczasowe perły

Perły to jeden z piękniejszych skarbów morskich głębin. Znane już od kilku tysięcy lat, cieszą oko i zdobią szyję, uszy i dłonie. Teraz te cuda natury przeżywają istny renesans i w wielkim stylu wracają na salony. Oto najpiękniejsza biżuteria z perłami od polskich marek.

Chociaż perły są ponadczasową biżuterią, to na pewien okres zostały nieco zepchnięte na dalszy plan. Teraz jednak powracają z wygnania i trzeba przyznać, że robią to w naprawdę wielkim stylu! Perły bardzo zaprzyjaźniły się ze złotem, ale też nie pogardzą towarzystwem srebra. Najmodniejsze przybierają nieregularne kształty, przez co weszły do mody street style. Kolczyki z perłami połączone ze sportową bluzą? Jak najbardziej! Takie niestandardowe połączenie nadaję się na każdą okazję.

W poszukiwaniu perłowej biżuterii, bardzo pomogła nam platforma Pakamera.pl. Wśród Polskich projektantów znaleźliśmy kilku, którzy w swojej ofercie mają własnie takie cuda. Nie brakuję więc kolczyków, naszyjników czy pierścionków. Jednak naszym absolutnym hitem są spinki do włosów z perłami! Zabójczo stylowe i modowe. Je i wiele więcej biżuterii z naszym dzisiejszym bohaterem znajdziesz w specjalnej selekcji, wystarczy kliknąć tutaj.


zdjęcia: Pakamera.pl