Jeszcze do niedawna były kojarzone z kiczem i z modą lat 2000. Teraz to istny hit, który króluję na wybiegach i ulicach miast. Kolczyki koła, bo o tym fenomenie tutaj mowa, to jedne z najmodniejszych dodatków biżuteryjnych ostatnich sezonów.

Kolczyki koła, lub jak to mówi się w slangu „hoops’y” to jeden z najmodniejszych dodatków biżuteryjnych ostatnich sezonów. Wcale nas to nie dziwi, gdyż są one niezwykle uniwersalne i pasują niemal do każdej stylizacji. My nosimy je do dresów, jak i  do małej czarnej!

Rozmiary kolczyków w kształcie koła zaczynają się od małych kółeczek, a kończą na gigantycznych obręczach. Mogą być cienkie niczym nitka i grube jak donuty. W tym sezonie, pojawiły się również wzory, nieco zdeformowane – które bardzo szybko zyskały status najmodniejszych. Jednak oczywiście w trendach nadal pozostaję te z dodatkowymi ozdobnikami w postaci pereł, muszelek czy kosmicznych, czy czarodziejskich motywów – więcej o mistycznym trendzie przeczytacie TUTAJ.

Do czego nosić kolczyki koła? Otóż nasza odpowiedź brzmi – do wszystkiego!!! Kolczyki koła nie mają ograniczeń stylizacyjnych. Ten sam model będzie kochać zarówno szarą dresową bluzę, jak i wieczorową sukienkę, tu autentycznie nie ma żadnych zahamowań. Dlatego wszystko to czyni z nich najbardziej uniwersalną biżuterię. Najmodniejsze i najbardziej stylowe wzory, znaleźliśmy na platformie Pakamera.pl. Wszystkie wykonano z wysokiej jakości materiałów, a do tego pochodzą od polskich twórców! By zobaczyć specjalną selekcje, utworzoną przez stylistów platformy, wystarczy kliknąć tutaj! Gwarantujemy, że nie opuścisz strony bez nowego modelu kolczyków w kształcie koła.