Mystic Vibes – magiczna moda w natarciu

Numerologia, tarot, astrologia dynamiczna… trend na mistycyzm i magię z dnia na dzień przybiera na sile. Tyczy się to zarówno rozwoju duchowego, jak i mody. Jak więc wygląda nowoczesna czarownica? Oto akcesoria i gadżety w stylu mystic vibes!

Nowoczesna czarownica wcale nie musi wyglądać jak szalona, chodzić w dziwacznych ubraniach, mieć potargane włosy i ekscentryczny makijaż. Wiedźma XXI wieku to osoba, która z pozoru nie musi się niczym wyróżniać spośród tłumu. Może pracować w biurze, być założycielką wielomilionowego imperium lub opiekować się w schronisku zwierzętami. Dzisiejsza czarownica to przede wszystkim osoba, która wykorzystuje energię natury i kosmosu do doskonalenia swojej osoby.

Jak to zwykle bywa z trendami, lubią się przenikać i zarażać sobą różne dziedziny życia. Jest tak również w przypadku mystic vibes. Moda na mistyczne akcesoria, takie jak magiczne kryształy czy symbol księżyca, szybko została podłapana przez branże fashion i świat designu. Wynikiem tego, jest silny trend, który widoczny jest np. u influencerki i założycielki marki Veclaim, Jessici Mercedes, która stworzyła serię koszulek ze znakami zodiaku. Jednak oczywiście nie jest to jedyna marka, u której możemy doszukać się astrologicznych inspiracji. Podobnie jest w przypadku biżuteryjnego brandu UMIAR. W najnowszej kolekcji projektantek, znajdziemy inspirowane znakiem księżyca kolczyki, naszyjniki, piny czy broszki. Bardzo ciekawe naszyjniki proponuję również marka Flurry. W ich asortymencie znajdziemy biżuterie w postaci konstelacji gwiazd. Każdy układ odpowiada konkretnemu znakowi zodiaku. Jak dla nas bardzo stylowe i … magiczne!

Trend na mistycyzm nie ominął również świata designy. Twórcy dodatków do mieszkań wręcz oszaleli na tym punkcie. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sieci możemy znaleźć masę najróżniejszych akcesoriów, które mają pomóc nam w życiu zgodnym z naturą. Począwszy od energetycznych kryształów – nas zachwyciły butelki z nimi od marki Crystallove, kończąc na kalendarzach księżycowych, które podpowiedzą, jak dostosować się do cyklu by żyło nam się łatwiej, oraz by nasze plany się realizowały.

Jeśli szukasz mistycznych dodatków do domu, lub stylowej biżuterii inspirowanej fazami księżyca, to koniecznie zajrzyj na platformę Pakamera.pl! Styliści platformy stworzyli tam specjalną selekcje, która pełna jest czarodziejskich akcesoriów! By ją zobaczyć, wystarczy kliknąć tutaj.