SADVA – wyjątkowa, niepowtarzalna, autorska biżuteria polskiej marki, inspirowana pięknem i siłą kobiet.

SADVA – wyjątkowa, niepowtarzalna, autorska biżuteria polskiej marki, inspirowana pięknem i siłą kobiet.

Co możemy napisać o biżuterii? To, że biżuteria jest elementem rozświetlającym stylizację wiemy wszyscy. Jednak dodatkowo biżuteria jest swego rodzaju talizmanem, który przypomina o ukochanych osobach lub wzorcach, jakimi kierujemy się w życiu. Jej wartość w równym stopniu, określa materiał z jakiego jest wykonana, jak również jej historia oraz symbolika.

SADVA- co nas wyróżnia.

Biżuteria SADVA powstaje z myślą o każdej kobiecie, jej wewnętrznym i zewnętrznym pięknie. Pragniemy w SADVA, aby każdy z modeli miał „to coś”.

Nie lubimy schematów, stawiamy na wyjątkowość i na indywidualność w kreowaniu.

„Piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą.” – te słowa wypowiedziane przez Coco Chanel wiele lat temu, idealnie opisują piękno każdej z nas. W SADVA zgadzamy się z Coco Chanel, dlatego w logo SADVA widnieje symbol wartości jakie chcemy promować, symbol motyla. Istoty delikatnej i pięknej. Motylowi od wieków przypisana jest symbolika, która wyraża przemianę, przebudzenie, szczęście i natchnienie. Tak właśnie postrzegamy kobietę – niekwestionowane piękno o wielkiej determinacji i wewnętrznej sile.

Motyl, który znalazł się w logo naszej marki jest symbolem wyróżniającym naszą biżuterię pośród innych, a nasze hasło skierowane do kobiet brzmi – „Bądź wyjątkowa. Bądź sobą!”

Autorskie kolekcje SADVA

Każda z naszych autorskich kolekcji SADVA, charakteryzuje się perfekcją w wykonaniu, niepowtarzalnym designem i naszym autorskim #MotylSADVA, który jest ważnym symbolem, ale i potwierdzeniem oryginalności biżuterii.

Kolekcja FLYwithSADVA

Autorska kolekcja z motylem to seria biżuterii damskiej, która powstała w 2019 roku. Motyw motyla, który jednocześnie pojawił się w logo marki, to jeden z najpiękniejszych cudów natury. Kolekcja FLYwithSADVA z motylem to biżuteria srebrna i srebrna pozłacana. Rozwinięte skrzydła motyla znajdziesz w kolczykach, zawieszkach, pierścionkach i bransoletkach. Dla miłośników limitowanej biżuterii mamy autorską monetkę, „Gaję”. Ta mini kolekcja, trzech modeli naszyjników to „perełka” w kolekcji FLYwithSADVA. Gaja symbolizuje kobiecość, miłość i naturę. Naszyjnik jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Na awersie monetki widnieje wizerunek kobiety otulającej Ziemię. Na rewersie monetki widnieje logo SADVA z #MotylSADVA.

Kolekcja SUN

Nasza kolekcja z bursztynem wyróżnia się niepowtarzalnym podejściem do kreowania modeli w biżuterii.  Tworzymy ją z myślą o nowoczesnej kobiecie. Kolczyki, naszyjniki i bransoletki zachwycą każdą z nas, bez względu na to, ile mamy lat.
W kolekcji wykorzystujemy bursztyn mleczny, czarny czy w wiśniowych odcieniach, ale co istotne bursztyn jest matowy, jakby był nie z tej ziemi. W kolekcji pełnej słońca – SUN, bursztyn łączymy również z naszym pozłacanym #MotylSADVA. Każdy element biżuterii jest wykonany ręcznie. Precyzyjne wykończenia wymagają ogromnego nakładu sił i pracy jubilera.

Kolekcja MUDI

Kolekcja nawiązująca do kolorów pełnych pozytywnych emocji i do wartości jakie niesie ze sobą sztuka.

Jedna z linii MUDI to ręcznie malowane emalią bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki. Wśród misternie malowanych wzorów, znajdują się motywy nawiązujące do natury, jak również wzory geometryczne. Ta linia to unikalna sztuka rzemiosła i tworzenia biżuterii.

Druga z linii opiera się na wyjątkowych printach. Prawdziwe dzieła sztuki zamknięte w miniaturowych obrazach, a wśród nich – bajeczne ogrody Guell Gaudiego, kolorowa brazylijska dżungla czy szalony berliński street art. Autentyczność modeli z tej kolekcji potwierdza niepowtarzalny symbol motyla przy zapięciu, w obu wersjach biżuterii i tej wykonanej ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym jak również wersji pozłacanej.

O marce SADVA

SADVA, polska marka, która od ponad 20 lat z sukcesem kreuje i sprzedaje autorską biżuterię. Wśród kolekcji sygnowanych logo marki, odkrywamy nie tylko biżuterię ze znanym nam srebrem, złotem, srebrem pozłacanym, ale również ze stali szlachetnej, emalii oraz bursztynu czy pereł naturalnych. Jej znakiem rozpoznawczym jest symbol Motyla SADVA.

Kolekcja marki SADVA dostępna na PAKAMERA.pl