Pierścionki zaręczynowe od polskich marek niezależnych

Zaręczyny to niezwykły moment w życiu, który pozostaję w naszej pamięci na zawsze. Elementem, który przypomina nam o tym szczególnym dniu jest pierścionek. Warto więc poświęcić nieco więcej czasu na poszukiwanie go. Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowego modelu to poznaj pierścionki zaręczynowe od polskich marek niezależnych.

Od czego zacząć?

Wybór pierścionka zaręczynowego powinno się zacząć przede wszystkim od poznania rozmiaru palca ukochanej – dobrym sposobem na to jest zabranie jednego z jej pierścionków ze sobą do jubilera, lub po prostu zmierzenie go linijką i sprawdzenie na specjalnej tabeli, którą można znaleźć w internecie. Następnym krokiem jest oczywiście wybadanie gustu osoby, która zostanie obdarowana pierścionkiem. Woli złoto czy srebro? A może białe złoto lub różowe? Pierścionek z diamentem czy bez? Delikatny czy masywny? Jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe spektrum możliwości jest naprawdę przeogromne! Dlatego na początku warto nawet delikatnie podpytać co kto lub.

Pierścionek z diamentem – o tak!

Marilyn Monroe w filmie „Mężczyźni wolą blondynki” śpiewała „Diamonds Are a Girl’s Best Friend” i rzeczywiście, coś w tym musi być. Choć według nas, to na widok diamentów każdemu pojawia się błysk w oku. Powróćmy jednak do bohatera dzisiejszego dnia. Pierścionki zaręczynowe z diamentem z pewnością przyciągają wzrok i są bardzo urokliwe. Gdzie znaleźć te najpiękniejsze? Naszymi faworytami są dwie polskie marki, znalezione na platformie Pakamera.pl. Pierwsza z nich to ZOLLINE, wśród propozycji brandu, wyróżniliśmy dwie pozycje – delikatny pierścionek z diamentem, idealny dla minimalistki oraz nieco bardziej szalony, a mianowicie pierścionek zaręczynowy z różowego złota wykończony brązowym diamentem. Oba absolutnie urzekające! ARPELC to druga marka, której biżuteryjne wyroby bardzo cieszą oczy. Naszymi faworytami, w których nie brakuję drogocennych kamieni, są dwa pierścionki zaręczynowe. Pierwszy to ponadczasowy model z naturalnym różowym morganitem i diamentami. Drugi zaś nieco choć nieco delikatniejszy, to nadal bogato zdobiony okaz z kamieniem księżycowym i małymi brylantami.

pierścionki zaręczynowe z od polskich marek

ZOLLINE

Złoto czy srebro?

Dużym dylematem podczas wyboru pierścionka zaręczynowego jest jego kolor, a raczej materiał, z którego jest wykonany. Mianowicie chodzi o to czy ma on być zrobiony ze złota czy srebra. Warto również od razu wspomnieć, że kolorów złota też mamy kilka – żółte, białe lub różowe. Wybór więc nie jest taki prosty, zwłaszcza, że takie kolorystyczne sprawy są przede wszystkim kwestią gustu. Co więc zrobić w przypadku, gdy nie wiemy co najbardziej spodoba się ukochanej osobie? Jeśli chcesz by pierścionek zaręczynowy był niespodzianką, zajrzyj do biżuterii danej osoby. Jeśli dominuję w niej złoty żółty wybór jest oczywisty, zostań wierny jemu. Trudność pojawia się gdy widzimy dużo srebra, które może być również mylone z białym złotem. W takim przypadku sugerujemy pójść w pierścionki zaręczynowe z białego złota. Jest to bardzo szlachetny materiał, który będzie pięknie się prezentować na dłoni. Zdarzają się też oczywiście przypadki, gdzie druga połówka nosi zarówno srebro, jak i złoto. W takim wypadku możesz wybrać model z mieszanych materiałów! Takie propozycje znajdziesz między innymi u marki Arior Barcelona.

pierścionki zaręczynowe z od polskich marek

Arior Barcelona

Pierścionki zaręczynowe, gdzie szukać?

Więcej ciekawych propozycji dotyczących pierścionków zaręczynowych od polskich twórców, znajdziesz na platformie Pakamera.pl. Zarówno w dziale z biżuterią, jak i w specjalnej selekcji, w której znalazły się najpiękniejsze i najmodniejsze modele z platformy. Natomiast więcej topowych trendów znajdziesz w naszej zakładce MODA!