Wiosenne Ekotyki dla Ukrainy!

Wiosenne Ekotyki dla Ukrainy!

Obecna sytuacja za wschodnią granicą nie może pozostawić nas obojętnymi. Do Polski dotarło już ponad pół miliona uchodźców wojennych z Ukrainy. Nie możemy pozostać obojętni na ich ból i potrzeby. Organizatorzy targów kosmetyków naturalnych Ekotyki postanowili wspólnie ze swoimi gośćmi i wystawcami pomóc uchodźcom w lepszym starcie w nowym miejscu. Odwiedzając wydarzenie w Krakowie możecie teraz realnie pomagać, przy okazji robiąc zakupy u swoich ulubionych marek kosmetycznych!

19 i 20 marca 2022 podczas wiosennej edycji targów w Starej Zajezdni przy ulicy Św. Wawrzyńca 12 w sercu krakowskiego Kazimierza odbędzie się zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy – ich lista powstanie wspólnie z lokalnymi organizacjami pomocowymi i zostanie opublikowana przed wydarzeniem.
Wielu z wystawców przekaże cześć utargu z targów na zweryfikowane zbiórki finansowe dla Ukrainy.
Wstęp na targi jest bezpłatny, zapraszamy w godzinach 11:00-18:00 w oba dni.

Śledźcie social media Organizatora: Ekotyki dla Ukrainy
https://instagram.com/ekotyki
https://www.facebook.com/events/277903894452473/

Przyjdźcie tłumnie na Ekotyki 19 i 20 marca, przygotujcie swoje kosmetyczki na nadchodzącą wiosnę i pomóżcie pomagać!
__

Ekotyki są wydarzeniem dla osób w każdym wieku, lubiących proste ale skuteczne kosmetyki do pielęgnacji skóry. Dzięki dużej ilości stoisk oraz różnorodności oferty wystawców, każdy znajdzie tu coś dla siebie – od kosmetyków do twarzy, włosów, dla dzieci czy mężczyzn, po bezpieczne detergenty, świece sojowe czy artykuły higieniczne w duchu zero waste. Te targi to świetne miejsce dla osób, które dopiero szukają alternatywy dla kosmetycznej chemii, są ciekawe nowości kosmetycznych i chciałyby przetestować je na sobie. Warto rozpocząć swoją drogę ku naturalnej pielęgnacji właśnie tutaj – na targach pełnych fachowych porad i darmowych konsultacji, a przy okazji skorzystać z atrakcyjnych ofert, zniżek i próbek produktów.

Targi Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. To także okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Ale przede wszystkim to targi – tu załapiesz się na wyjątkowe promocje, skorzystasz z rabatów i ofert specjalnych ale też po prostu się potargujesz!
Ekotyki to wyjątkowe marki, które opierają produkcję swoich kosmetyków na naturalnych surowcach. Znajdziesz tu ogromny wybór kosmetyków organicznych, wegańskich, nietestowanych na zwierzętach. Podczas każdej edycji na gości czeka kilkudziesięciu wystawców i marek kosmetyków naturalnych oraz akcesoriów zero waste. Targi są zawsze bezpłatne dla odwiedzających.

Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas – wegetarianki, miłośniczki naturalnej pielęgnacji, psów i dobrego dizajnu. Pomysł na targi zrodził w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację i szukała naturalnych zamienników ulubionych produktów z drogerii. Ekotyki odbywają się kilka razy do roku w Krakowie oraz Katowicach.