Wege Festiwal!

Już 12-13 marca w Gdańsku odbędzie się święto wszystkich wegetarian – Wege Festiwal!

wege festiwal

Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańsko-wegańskiej. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.

Festiwal zawita do Trójmiasta zrzeszając mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną. Znajdziecie tutaj pyszne dania od street foodu, poprzez kuchnię japońską, koreańską, perską, polską, aż po roślinne sery, wegańskie mięso czy przetwory.

Pamiętajmy, że wege to nie tylko jedzenie.
Na wydarzeniu będzie można przymierzyć ubrania od polskich etycznych marek, zrobić sobie tatuaż z henny i zakupić ręcznie robione naczynia z ceramiki.

Rozsmakujcie się w bezmięsnej kuchni z Wege Festiwalem!

Wydarzeniem towarzyszącym będą EkoPiękno – Targi Kosmetyków Naturalnych oraz Festiwal Kawy i Czekolady.

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno.
To miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii.

Podczas targu będzie możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków.

Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty – opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem.

Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne, świece, a także autorska biżuteria i ceramika.

Więcej informacji znajdziecie na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/events/488030152951950

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji znajdziecie na naszym Facebooku:

https://www.facebook.com/events/2703595603269540

Wege Festiwal w Trójmieście 12-13.03.2022

Polsat Plus Arena Gdańsk, Atom Club, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

sobota 12:00-20:00

niedziela 12:00-18:00

Serdecznie zapraszamy!