Wiosenne targi Jestem Slow już za chwilę!

Wiosenne targi Jestem Slow już za chwilę!
Wiosna nieśmiało puka do naszych okien, a przyjemne powiewy ciepła wyczuwalne są już coraz częściej. Czy to nie jest prawdziwą zachętą do zmiany garderoby, zdjęcia ciepłych, grubych ubrań i zimowych butów?

Już 12 i 13 marca odbędzie się kolejna edycja targów Jestem Slow #Wiosna, która zwiastuje premierowe kolekcje marek autorskich z całej Polski. W tych dniach Elektrownia Powiśle stanie się miejscem spotkań z najlepszymi polskimi projektantami mody, biżuterii, czy twórców naturalnych kosmetyków i produktów wyposażenia wnętrz.

Każde targi Jestem Slow to małe święto niezależnej polskiej mody i wzornictwa. Od około roku wszystkie edycje targów organizowane są cyklicznie w warszawskiej Elektrowni Powiśle. Podobnie będzie podczas najbliższej edycji wiosennej, podczas której 120 wystawców wypełni całe dwa piętra Elektrowni i pokaże swoje produktowe
premiery.

Twórcy, których będzie można zobaczyć na targach to małe, lokalne marki, rzemieślnicy, którzy tworzą niepowtarzalne, często powstające w pojedynczych egzemplarzach projekty. Poza lokalnością, Jestem Slow od pewnego czasu bardzo promuje te marki, które zajmują się przetwarzaniem starego na nowe. Będą tu zatem
także artyści, którzy zajmują się ubraniami i akcesoriami, które powstały w duchu
recyklingu i upcyklingu.

Poza markami, które są już bardzo znane wśród gości targów, Jestem Slow zawsze stawia na debiuty, które są bardzo świeżym i ciekawym punktem tego wydarzenia. Podczas każdej edycji znajdziecie około 20 wystawców, którzy na Jestem Slow są po raz pierwszy.

Od wielu lat sloganem, który przyświeca Jestem Slow jest hasło “Kupuj Lepsze Produkty”. Oznacza to, że na targach obowiązuje ścisła selekcja dobieranych wystawców targów. Oferują oni produkty, które powstały lokalnie, etycznie, z dobrych materiałów i na niewielką skalę.

Kiedy i Gdzie?
12 – 13 marca, Elektrownia Powiśle (Poziom -1, 0 i +1)
Godziny otwarcia:
Sobota: 11:00 – 21:00
Niedziela: 11:00 – 19:00
Wstęp bezpłatny!
#MożnaZPsem

Wydarzenie na facebooku:
https://www.facebook.com/events/1093705294810795