Spotkanie i dyskusją inspirowana bestsellerem „Czytaj jak profesor”

Już 10 grudnia o godzinie 19.00 w Faktycznym Domu Kultury Magdalena Kicińska, redaktor naczelna „Pismo. Magazyn Opinii” oraz krytyk filmowy Michał Ogórek porozmawiają o tym, jak czerpać jeszcze większą przyjemność z czytania, oglądania i słuchania. Inspiracją do zorganizowania dyskusji jest premiera polskiej wersji językowej amerykańskiego bestsellera „Czytaj jak profesor” autorstwa Thomasa C. Fostera.

czytaj jak profesor

„Czytaj jak profesor” to swoisty poradnik napisany przez jednego z tych wybitnych, pełnych pasji i charyzmy profesorów, których słucha się z zapartym tchem i wspomina przez całe życie. W podróż czytania między wierszami zabiera nas w amerykańskim bestsellerze, który na polskim rynku pojawił się 5 listopada 2019 r., nakładem wydawnictwa Fabuła Fraza.

Amerykański bestseller Tomasa C. Fostera „Czytaj jak profesor”. To lektura zarówno dla zaawansowanych miłośników literatury, jak i dla początkujących, którzy chcą rozpocząć swoją podróż czytania między wierszami. Poprzez tę książkę Foster pragnie podzielić się swoim bogatym (ponad 30-letnim!) doświadczeniem, zarazić innych swoją pasją i pozytywnymi emocjami. „Gdy mamy szczęście, edukacja i nauka idą w parze. Gdybym miał wybierać, wybrałbym naukę”- mówi Thomas C. Foster i zabiera nas na pasjonującą wyprawę, trzymając czytelnika za rękę. Książka ta to swoisty poradnik napisany przez jednego z tych wybitnych, pełnych pasji i charyzmy profesorów, których słucha się z zapartym tchem i wspomina przez całe życie.

Szczegóły spotkania na FB: www.facebook.com/events/3069121533102470/