Biuro podróży nosorożki Papti – książka dla wszystkich miłośników przygód

Tak jak my kochacie podróże? Już 25 marca premiera nowej książki Marcina Mortki, który zaprosi Was do biura podróży Papti! Biuro podróży nosorożki Papti, to uniwersalna opowieść o tym, jak ważne jest okazywanie każdemu codziennej życzliwości. Mała nosorożka najbardziej na świecie kocha podróże, dżunglę Łubu-dubu i niesienie pomocy innym. 

Biuro podróży nosorożki Papti

Wiek: 3-5 lat

Jakie wakacje będą odpowiednie dla króla dżungli? Dokąd wysłać niezdarnego słonia Kruszynka, który nieustannie powoduje zniszczenia? I jak pomóc małej zebrze przezwyciężyć strachliwość? Na te pytania odpowiedzi zna tylko nosorożka Papti, właścicielka biura podróży w dżungli Łubu-dubu.

Najnowsza książka Marcina Mortki pt. Biuro podróży nosorożki Papti, wyd. Wilga to 10 opowiadań, w których główna bohaterka i jej przyjaciele pomagają innemu mieszkańcowi dżungli znaleźć odpowiadającą im destynację wakacyjną. Nosorożka poznaje charaktery zwierzaków i dowiaduje się, jak wygląda ich codzienne życie. Dzięki temu wymyśla dla wszystkich idealnie dopasowane do ich potrzeb wyjazdy, a przy okazji często pomaga im rozwiązywać różne problemy.

Opowiadania są bogato ilustrowane przez Magdalenę Babińską, każde z nich kończy strona z kartką z podróży, wysłana do Papti przez bohatera danego rozdziału.

Premiera: 25 marca 2020
Książka do kupienia na www.gwfoksal.pl